KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
24.03.23 01:12
Meklēšana
Palidzība/Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

1. Jūsu dati.
Internet-veikala klienti uzņemas saistību par autentificēšanas datu konfidenciālu glabāšanu un neizsniegšanu trešajām personām, kā arī piekrīt uzņemties atbildību par darbībām, kas veiktas Internet-veikalā pēc autentificēšanas. Internet-veikals no savas puses apsolās nesniegt informāciju par Klientu trešajām personām, izņemot informāciju, kas ir nepieciešama Internet-veikala partneriem, lai realizētu Klienta pasūtījumus.

2. Preču piegāde.
Jebkura Internet-veikalā pasūtītā prece tiek nogādāta saskaņā ar piegādi veicošā pasta dienesta noteikumiem. Tajā brīdī, kad Internet-veikals nodod preci pasta dienestam, pasta dienests ir atbildīgs par piegādi.
 
3. Preču apraksts.
Internet-veikals dara visu iespējamo, lai sniegtu saviem Klientiem precīzu un nekļūdīgu informāciju. Taču Internet-veikals tomēr nevar pilnīgi garantēt, ka šī informācija nekad nesaturēs kļūdas. Ja preces apraksts neatbilst īstenībai, Klientam ir tiesības atgriezt preci atpakaļ saskaņā ar Internet-veikala preces atgriešanas noteikumiem.
 
Ja kādai precei ir konstatēts ražošanas brāķis, tad nepieciešams preci nosūtīt atpakaļ - noteikti klāt pievienojot defekta aprakstu. Audio un video kasetes lūdzam nofiksēt defekta esamības vietā. Precei jābūt orģinālam atbilstošā izskatā.

4. Preču esamība un cenas.
Internet-veikals dara visu iespējamo, lai sniegtu saviem Klientiem precīzu un nekļūdīgu informāciju. Taču mēs negarantējam, ka patreizējas preces cenas, kā arī informācija par to esību nemainīsies uz brīdi, kad Klients apmaksās savu pasūtījumu. Lai izvairītos no tamlīdzīgiem iespējamiem pārpratumiem, kas saistīti ar šāda veida izmaiņām, Internet-veikals lūdz Klientus apmaksāt savus pasūtījumus pēc iespējas ātrāk. Gadījumā, ja brīdī, kad nauda nonāk Intenet veikala kontā, prece vairs nebūs pieejama jeb arī preces vai piegādes cenas mainīsies, Internet-veikals saskaņā ar Klienta īpašo rīkojumu vai nu pārskaitīs par šo pasūtījumu saņemto naudas summu (izņemot bankas izdevumus) uz norādīto bankas kontu, vai arī piedāvās pasūtīt citu vienādas izmaksas preci.


Pēdējo reizi rediģēts: 24.07.2008
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 KIC Tava Izvēle 2008-2023
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante