KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
05.07.20 07:53
Meklēšana

Vēstule no debesīm

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 4,80 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Dziedināšana, palīdzība un cerība
 • Klausies mani, sātan!
 • Izlaušanās pie Dieva
 • Vectētiņa Leandra stāsti
 • Sievas lūgšanas spēks
 • Apsūdzētājs

 • Apraksts un viedokļi

  Tu savās rokās turi īpašu grāmatu. Šī grāmata ir Dieva iedvesmota un tajā ir 50 kristīgi stāsti latviešu valodā. Daļu stāstu, iespējams, jūs esat lasījuši manā draugiem.lv dienagrāmatā, bet daļa stāstu ir nedzirdēti.

  Grāmata ir īpaša ar to, ka ir tapusi Dieva mīlestībā un svētībā. es ticu, ka katrs lasītājs, kas paņems rokās šo grāmatu un izlasīs šeit rakstītos stāstus, tiks svētīts. es ticu, ka Dievs pieskarsies Tavai dzīvei un sirdij.

  Šai grāmatai nav mērķis atrasties plauktā. Stāsti šajā gramatā ir dzīvi, tieši tāpēc grāmata būs vērtīga brīžos, kad Tavā dzīvē iestāsies tumsa,...brīžos, kad pārņems depresija un izmisums,... brīžos, kad meklēsi atbildes uz jautājumiem par dzīves jēgu, ... un brīžos, kad vēlēsies sajust Dieva klātbūtni, Jēzus mīlestību un Viņa pieskārienu Tavai sirdij un dzīvei. Ceru, ka šie stāsti izmainīs pietuvinās Tevi Dievam un izmainīs Tavu skatījumu uz dzīvi un attiecībām ar Dievu, sevi un cilvēkiem.

  Ar mīlestību,
  ilva Legzdiņa-Yeong
  Fragmenti

  Baznīcas bezpajumtnieks
  Bija kāds svētdienas rīts, un liels daudzums draudzes locekļu ieradās baznīcā. Autostāvvietas ātri tika aizņemtas. Kā parasti tas notiek lielās baznīcās, katram cilvēkam bija sava komforta zona, kāda sēdvieta, kas pēc otrās vai trešās apsēšanās reizes kļuva par viņējo.
  Baznīcā bija tāpat kā atgāžoties komfortablā krēslā mājās pie TV ekrāna. Daži no vecākajiem locekļiem sēdēja vienā un tajā pašā rindā gadu desmitiem ilgi. Pat vēršu bars viņus nespētu izkustināt no vietas un aizdabūt sēdēt baznīcas otrajā galā.
  Vienu rītu netālu no autostāvvietas pie atkritumu tvertnēm stāvēja kāds svešinieks. Kad ģimenes novietoja savas mašīnas stāvvietā, tās redzēja šo svešinieku, rakņājamies pa atkritumiem. „Ak, es nespēju tam noticēt,” kāda kundze pačukstēja savam vīram. „Tieši tas mums ir vajadzīgs - bars bezpajumtnieku, kas saradīsies un vazāsies apkārt baznīcai.”
  Viena maza, noraizējusies meitene parāva tēti aiz piedurknes. „Bet, tēti...”
  Tētis bija pārāk aizņemts, pētot bārdaino svešinieku, kura platās, vecās bikses un izbalējušais flaneļa krekls pavisam noteikti bija padarījis parka soliņus netīrus.
  „Neskaties uz viņu, mazā,” viņš pačukstēja meitai un ātri devās iekšā pa baznīcas durvīm.
  Baznīcas augstos griestus apskaņoja liega mūzika, kad visi draudzes locekļi ieņēma savas ierastās sēdvietas. Tad koris sāka dziedāt: „Viņa klātbūtnē ir mierinājums... Viņa klātbūtnē ir miers...”
  Pēkšņi baznīcas vidējā eja piepildījās ar saules gaismas kūli. Baznīcas dubultās durvis atsprāga vaļā un bezpajumtnieks, dubļains un saliecies, spraucās uz baznīcas priekšu.
  „Ak, nē, tas ir viņš!” daži murmināja.
  „Ko viņš no sevis iedomājas?” skeptiski ieteicās durvju sargs.
  Svešinieks nolika savu maisu, pilnu ar atkritumu dārgumiem” uz pirmā sola, kas pirms trim mēnešiem par dārgu naudu bija nopolsterēts ar mīkstu audumu. Mūzika apklusa. Pirms vispār kāds spēja reaģēt, viņš viegliem soļiem uzkāpa pa trepītēm un nostājās aiz skaistā amatnieku darinātā ozolkoka postamenta, kur viņš sastapās ar daudzām plati ieplestām acīm.
  Netīrais svešinieks iesāka runāt aizturētā, zemā, skaidrā balsī. Atpogājis un novilcis virsējo apģērbu kārtu, viņš sāka raksturot Jēzu un Viņa mīlestību pret visiem cilvēkiem.
  „Jēzum piemīt jūtīgums un mīlestība, kas tālu sniedzas aiz visa, ko katrs no mums jebkad ir pelnījis.”
  Izkāpjot ārā no platajām, netīrajām biksēm, svešinieks turpināja aprakstīt piedošanu, kas ir pieejama katram no mums... neko neprasot pretī.
  „Viņš mūs mīl bez nosacījuma. Viņš atdeva Savu dzīvi bez nosacījuma. Bez nosacījumiem un mūžīgi mums var būt miers un pārliecība, ka, neatkarīgi no tā, kas mēs esam no kurienes nākam vai arī cik slikti esam izturējušies pret citiem cilvēkiem, - mums vienmēr ir cerība.”
  „Jēzū vienmēr ir cerība.”
  „Redziet, mani draugi, nekad nav par vēlu mainīties,” šis vīrs turpināja.
  „Viņš ir pārmaiņu Autors, Viņš ir piedošanas Sniedzējs. Viņš nāca, lai atnestu dzīvei jaunu nozīmi un jēgu.”
  Sievietes un vīrieši salecās, kad realitāte satrieca viņus kā elektriskais šoks. Svešinieks satvēra savu samezgloto, pelēko bārdu, noņēma to un nolika malā.
  „Esmu šeit, lai jums pavēstītu, ka mēs esam mīlēti ar mīlestību, kas ir pāri mūsu saprašanai, ar mīlestību, kas dod mums iespēju pieņemt un mīlēt visus cilvēkus.” Tad viņš maigi piemetināja: „Lūgsim kopā.”
  Šis gudrais mācītājs - paslēpies zem bezpajumtnieka maskas - tajā dienā nesprediķoja, taču katrs cilvēks devās mājās, dziļi iegrimis pārdomās. <<<

  Cik maksa brīnums?
  Sallijai bija tikai 8 gadi, kad viņa dzirdēja mammu un tēti runājam par viņas mazo brālīti Džordžu. Viņš bija ļoti slims. Viņi bija darījuši visu iespējamo, lai glābtu viņa dzīvību. Tagad tikai ļoti dārga operācija varēja viņam palīdzēt... un šī summa bija ārpus viņu iespēju robežām. Viņa dzirdēja, kā tētis izmisis čukstēja: „Tagad tikai brīnums viņu spēj glābt.”

  Sallija iegāja savā istabā un sameklēja skapī rūpīgi noslēpto krāj kasīti. Viņa izņēma visu naudu un uzmanīgi pārskaitīja. Trīs reizes. Tagad summai vajadzēja būt pareizai. Te nevar būt kļūdu. Viņa ietina monētas lakatā, izgāja klusiņām ārā no mājām un devās uz aptieku ielas galā. Viņa pacietīgi gaidīja, lai aptiekārs pievērstu viņai uzmanību... Bet viņš bija pārāk aizņemts, runājot ar citu vīru, lai ievērotu astoņgadīgu bērnu. Sallija sāka slīdināt kājas pa grīdu, lai radītu kādu skaņu. Tad viņa izdvesa citas skaņas. Vienalga bez rezultātiem. Beidzot viņa paņēma monētu no lakata un uzmeta to uz stikla letes. Tas nostrādāja! „Un ko tu gribi?” aptiekārs aizkaitinātā balsī pajautāja. „Es runāju ar savu brāli.”

  „Nu, es gribētu ar jums parunāt par savu brāli,” Sallija atbildēja tādā pašā aizkaitinātā tonī. „Viņš ir slims... un es gribu nopirkt brīnumu.”

  „Atvaino, ko?” aptiekārs pajautāja.

  „Mans tētis saka, ka tikai brīnums var viņu izglābt... tātad, cik maksā brīnums?”

  „Mazā meitene, mēs te nepārdodam brīnumus. Es nevaru tev palīdzēt.”

  „Klausieties, man ir nauda, lai samaksatu. Vienkārši pasakiet, cik tas maksā.”

  Blakus stāvošais labi ģērbtais vīrietis noliecās un pajautāja: „Kāda veida brīnumu tavam brālim vajag?”

  „Es nezinu,” Sallija atbildēja. Asara noritēja pār viņas vaigu. „Es zinu tikai to, ka viņš ir ļoti slims un mamma saka, ka viņam nepieciešama operācija. Bet mani vecāki to nevar atļauties... tāpēc man te ir mana nauda.”

  „Cik daudz tev ir?” jautāja labi ģērbtais vīrietis.

  „Viens dolārs un vienpadsmit centi,” Sallija lepni atbildēja. „Un tā ir visa nauda, kas man ir pasaulē.”

  „Nu, kāda sagadīšanās,” labi ģērbtais vīrietis pasmaidīja. „Dolārs un vienpadsmit centi... ir tieši vajadzīgā brīnuma cena, lai izglābtu tavu mazo brāli.” Viņš paņēma viņas naudu vienā rokā, satvēra viņas dūraini otrā un teica: „Aizved mani tur, kur tu dzīvo. Es vēlos redzēt tavu brāli un satikt tavus vecākus.”

  Šis labi ģērbtais vīrietis bija Dr. Karltons Armstrongs, ievērojams ārsts, specializējies tieši mazā Džordža slimības ārstēšanā. Operācija tika paveikta bez maksas, un nepagāja ne ilgs laiks, kad Džordžs varēja doties mājās un jutās tīri labi.

  Mamma un tētis bija priecīgi, runājot par notikumu ķēdi, kas viņus aizveda līdz šai dienai. „Tā operācija,” mamma pačukstēja, „ir kā brīnums. Interesanti, cik daudz tā varēja izmaksāt?”

  Sallija pasmaidīja pie sevis. Viņa zināja precīzi, cik brīnums izmaksāja... vienu dolāru un vienpadsmit centus... plus maza bērna ticību. <<<

  Divi zirgi
  Ne pārāk tālu no manām mājām atrodas lauks un tajā mīt divi zirgi. Skatoties no tāluma, katrs no šiem abiem zirgiem izskatās tāpat kā visi citi zirgi.

  Bet ja tu apstādināsi mašīnu vai pieiesi nedaudz tuvāk, tu saskatīsi kaut ko patiesi brīnišķīgu...

  Ieskatoties viena zirga acīs, tu atklāsi, ka viņš ir akls. Viņa īpašnieks izvēlējās viņu atstāt dzīvu un izveidoja viņa dzīvei labus apstākļus.

  Tas vien jau ir brīnišķīgi. Ja tu nostāsies netālu un ieklausīsies, tu dzirdēsi zvaniņa skaņu. Paskatoties apkārt, lai sameklētu tā avotu, tu ievērosi, ka šīs skaņas nāk no mazākā zirga laukā.

  Pie mazā zirga pavadas ir piestiprināts zvaniņš. Tas ļauj aklajam zirgam zināt, kur atrodas viņa draugs, lai viņš varētu tam sekot.

  Kad tu stāvi un vēro šos abus draugus, tu pavisam drīz ievērosi, ka zirgs ar zvaniņu vienmēr pārbauda, vai aklajam zirgam viss ir kārtībā. Kad aklais zirgs ieklausīsies zvaniņa skaņa un tad lēnam dosies mazā zirga virziena, tas uzticesies viņam, ka netiks aizvadīts neceļos.

  Kad zirgs ar zvaniņu katru vakaru atgriežas stallī, tas ik pa brīdim apstājas un paskatās atpakaļ, lai būtu drošs, ka viņa draugs nav pārāk tālu aiz muguras un lai viņš spētu sadzirdēt zvaniņa skaņu.

  Tāpat kā šo zirgu saimnieks Dievs neaizmet mūs projām tikai tāpēc, ka neesam pilnīgi vai arī tāpēc, ka mums ir savas problēmas vai izaicinājumi.

  Viņš mūs pastāvīgi uzlūko un pat ienes mūsu dzīvēs tos, kas mums palīdzēs, kad tas būs nepieciešams...

  Dažreiz mēs esam šis aklais zirgs un mūs vada skanošs zvaniņš no tiem cilvēkiem, kurus Dievs ielicis mūsu dzīvēs. Citas reizes mēs esam zirgs, kas vada, palīdzot citiem atrast ceļu aiz mums...

  Labi draugi ir tādi... Tu ne vienmēr viņus redzi, bet tu zini, ka viņi vienmēr ir tuvumā.

  Lūdzu, ieklausies manā zvaniņā un es ieklausīšos tavējā, un atceries... Tev jābūt jaukākam nekā tas ir nepieciešams -zini, ka katrs, ko tu satiec, cīnās. Katrs no mums iet cauri dzīves cīņām.

  Dzīvo vienkārši, mīli dāsni, izrādi dziļas rūpes, runā laipnus vārdus... un pārējo atstāj Dieva ziņā!

  „Jo mēs dzīvojam ticībā, ne skatīšanā.” /

  2.Korintiešiem 5:7

  Lai Dievs tevi vada! Esi svētīts! Tikai Jēzus spēj mūs izglābt! Lai svētīts tavs šīs dienas vakars! <<<

  Produkta informācija

  Autors(i): Ilva Legzdiņa-Yeong
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Reitings: 5.00 (no 5)
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 123
  Publikācijas datums: 2013
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984866321
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Romāni, stāsti
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984866321.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2020
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante