KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
17.10.21 16:01
Meklēšana

Valdzinošās

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 7,50 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Mežonīgā sirds
 • Sievas lūgšanas spēks
 • Labrīt, Svētais Gars
 • Brīvība no bailēm visās tavās dzīves dienās
 • Tikai vīriešiem. Rokasgrāmata par sieviešu iekšējo dzīvi.
 • Evaņģēlijs skrandaiņiem

 • Apraksts un viedokļi

  Katra sieviete reiz bijusi maza meitenīte. Un katra meitenīte sirsniņā glabā savus visdārgākos sapņus. Viņa ilgojas pēc romantikas, alkst pildīt kādu neaizstājamu lomu izcilā piedzīvojumā, būt kāda stāsta galvenā varone. Šīs ilgas ir daudz kas vairāk nekā bērna rotaļa. Tās ir sievietes sirds noslēpums.

  Un tomēr - cik jūs pazīstat sieviešu, kuras jebkad iemantojušas šādu dzīvi? gadiem ritot, sievietes sirds tiek nogrūsta malā, ievainota, aprakta. Romantiku viņa atrod vienīgi romānos, piedzīvojumos - televīzijā, un ļoti šaubās, vai viņa jebkad kļūs par Skaistuli kādā stāstā.

  Lielākā daļa sieviešu domā, ka jāsamierinās ar dzīvi, kurā galvenais ir produktivitāte un pienākums, sīki mājas darbi un uzdevumi, un cenšas būt sievietes, kādām viņām "jābūt", taču bieži jūtās tā, it kā būtu piedzīvojušas neveiksmi. Diemžēl ir pārāk daudz vēstījumu, kas kristīgām sievietēm šo spiedienu vēl pastiprina. "Dari šīs desmit lietas, un tu būsi dievbijīga sieviete". Tomēr rezultātā iespaids uz sievietes dvēselinav bijis labvēlīgs.

  Bet viņas sirds ir palikusi turpat. Reizēm, kas viņa skatās kādu filmu, reizēm agrās rīta stundās viņas sirds ierunājas no jauna. Viņā atostas slāpes iemantot tādu dzīvi, kāda viņai bija paredzēta, dzīvi, par kādu viņa sapņoja, kad bija maza meitene.

  Grāmatas "Valdzinošās" vēstījums ir, lūk, šāds: Tava sirds ir svarīgāka par jebko citu visā radībā. Vēlēšanās, kas tev bija bērnībā, un ilgas, ko tu joprojām izjūti kā sieviete, stāsta tev par dzīvi, kādai Dievs tevi radījis. Viņš piedāvā nākt kā tava stāsta Varonis, lai glābtu tavu sirdi un atlaistu tevi brīvībā - un lai tad tu dzīvotu kā pilnā mērā dzīva un sievišķīga sieviete. Sieviete, kura ir patiesi valdzinoša.
  Fragmenti

  KĀ SIEVIETE MĪL VĪRIETI?
  Vispirms parunāsim par seksu.
  Ne tāpēc, ka „visi vīrieši par to vien domā” (kā mēdz teikt ciniski noskaņotas sievietes), bet tāpēc, ka tas skaidri un nepārprotami attēlo attiecības starp sievišķību un vīrišķību. Tā ir skaista un nozīmes bagāta metafora, patiesi kaislīga un paspilgtināta aina daudzkārt plašākas realitātes raksturošanai. Mūsu turpmākais jautājums ir šāds: „Kā sieviete var vislabāk mīlēt vīrieti?" Atbilde ir vienkārša: viņu savaldzinot.
  Iedomājies sievieti viņas kāzu naktī. Viņa samazina apgaismojumu līdz matēti blāvam, uzvelk kādu zīdainu naktstērpu, kas uzsver viņas ķermeņa pievilcību, liek nojaust viņas kailuma skaistumu, tomēr atstādama vēl kaut ko, kas jāatklāj. Viņa iesmaržojas, nokrāso lūpas un pārbauda, vai mati ir kārtībā. Viņa vilina savu vīrieti. Viņa cer, ka to atmodinās un... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Džons un Stasija Eldredži
  Izdevniecība: Dzīvības Straumes
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 235
  Publikācijas datums: 2013
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984874166
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984874166.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2021
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante