KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
15.11.19 16:50
Meklēšana

Uzvara pār iekšējiem ienaidniekiem

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 3,34 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Kā dziedināt slimos
 • Pravietošana
 • Attiecības: problēmu risināšana
 • Cūkas viesistabā
 • Pāri mums pašiem
 • Spēks slavēšanā

 • Apraksts un viedokļi

  Dievs ļoti mīl katru vienu no mums un ļoti vēlas mums dot labo. Viņš grib, lai mums katram dzīve izmainītos uz labāko. Lai cik liela nebūtu problēma, Dievam vienmēr uz to ir atbilde. Bet mums ir jābūt ticībai, kaut vai sinepju graudiņa lielumā. Tālāk jau ir ziedošanās, vēl vairāk, apgraizīšana, kas patiesībā izmaina mūsu dzīvi! Tieši tādēļ es arī gribēju šo tēmu apspriest savas grāmatas lappusēs.

  Stress, vainas apziņa, zems pašnovērtējums, vilšanās... Šīs negatīvās emocijas, ja ar tām netiek skaidrībā uzreiz, ieaug mūsos, pārvēršas par vareniem goliātiem, un iznīcina mūsu ticību, cerību un pat mīlestību pret Dievu. Bet Dievs katram no mums ir sagatavojis varenu likteni, ko mums nevajadzētu pazaudēt! Grāmata, kuru jūs turat rokās, palīdzēs jums atbrīvoties no iekšējiem ienaidniekiem un kļūt par dzīves uzvarētājiem.
  Fragmenti

  LIECĪBA
  Dienu pēc dienas Maša no nekustīga bērna pārvērtās par priecīgu, nenogurdināmu mazuli.

  Mašeņkas dziedināšana

  Ģimenē vairāk kā pirms pieciem gadiem ienāca nelaime. Natālija vēl līdz šim ar sāpēm atceras šo laiku...

  Pirms vairākiem gadiem mūsu jaunākā meitiņa Mašeņka saslima. Viņai parādījās vājums rokās un kājās. Maša acīmredzami izdila. Ārsti, veicot izmeklējumus, noteica diagnozi – vēzis. Manam vīram no šoka bija sirdslēkme. Viņa sirds neizturēja, un viņš nomira. Mūsu ģimene - pieci bērni un es - palikām bez apgādnieka.

  Drīz pēc vīra bērēm mēs ar meitiņu atkal bijām slimnīcā. Ārsti, noraidījuši pirmo diagnozi, uzstādīja otru – reimatiskais artrīts. „Šī slimība ir neārstējama” – paziņoja ārsti un rekomendēja mums lietot pretsāpju līdzekļus.

  Meitiņa ļoti mocījās no asajām sāpēm muskuļos, bet man uz viņu skatīties bija nepanesami. Mēs aizbraucām mājās. Es biju pilnīgā izmisumā – un ko ar to darīt, es nezināju. Meitiņas slimība ātri progresēja. Mašeņka jau vairs necēlās no gultas, kājas bija stipri piepampušas. Viņa sāka atpalikt attīstībā, nevarēja pastāvīgi ēst. Dzīvība viņas mazajā ķermenītī, kas bija slimības izkropļots, palēnām dzisa. Es biju strupceļā.

  Reiz kādā dienā, kad mans izmisums bija sasniedzis galējo robežu, mēs, visa ģimene, aizgājām uz kristīgo centru „Atdzimšana.” Mācītāja Vladimira lūgšanas laikā Dievs pieskārās manai meitiņai un slimība sāka atkāpties.

  Burtiski dažās dienās viss vājums pazuda un sāpes pārstāja. Dienu pēc dienas Maša no nekustīga bērna pārvērtās par priecīgu, nenogurdināmu mazuli. Drīz viņa attīstībā sasniedza savus vienaudžus un sāka apmeklēt bērnudārzu.

  Pēc kāda laika ārsti apstiprināja, ka Maša ir pilnīgi vesela, un viņu noņēma no uzskaites.
  Esmu pateicīga Dievam par to, ka Viņš caur mācītāju Vladimiru Muntjanu pieskārās manai meitiņai! Tagad Mašai priekšā daudz priecīgu dienu, uzvaras un sasniegumi! <<<

  Talanti un raksturs
  Un tā, kāpēc ir tik svarīga apgraizīšana? Lieta tāda, ka tā katram ticīgajam palīdzēs izmainīt rakstura iezīmes. Raksturs ir visa pamats. Panākumu pamats nekad nav bijis talants. Talants var cilvēku pacelt, bet visa pamats tomēr būs cilvēka raksturs.

  Talants ir visiem. Katram cilvēkam! Nav tāda cilvēka, kam nebūtu talantu un dāvanu. Daudzi vienkārši nav atraduši tos, neuzzināja tos, neatklāja tos sevī. Vai arī tie nav nonākuši tādā vietā, kur kāds palīdzētu viņiem atklāt viņu talantu. Jā, katram ir talants, bet ne katram ir raksturs! Tādēļ, nākot pie Dieva, mums ir jāzina: Viņš mūsu dzīvēs pieļauj kaut kādu cīņu vai pārmaiņas tādēļ, lai formētu mūsu raksturu. Mēs esam kā tie māla trauki, kurus Dievs pēc Sava nodoma vispirms ņem un samīca pikā un tad pārveido par jaunu. Pārtaisījis trauku par jaunu, Dievs to ieliek ugunī – tad apdedzinātajā traukā tiek ieliets svaidījums un Viņa spēks. Dievs izmanto tikai tādu trauku.

  Un tā, katrs no mums, nākot pie Dieva un nožēlojot grēkus, ir spēris pirmo soli. Bet tālāk Dievam ir jāizmaina mūsu raksturs. Tas nozīmē: mums ir jāizmainās no iekšienes. Kad Dievs dara šo darbu mūsos, tās ir iekšējās pārmaiņas. Tas vienmēr ir sāpīgi, nepatīkami, bet izrāviens atnāk tikai tad, kad šis darbs tiek pabeigts.

  Daudzi cilvēki izrāvienu grib redzēt uzreiz. Bet tā nenotiek. Vispirms – tuksnesis, pēc tam – Apsolītā zeme. No sākuma Dievs mūs apdedzinās noteiktās situācijās un apstākļos, formēs mūsos spēcīgu garu, godīgumu, patiesību, drosmi, dāsnumu, paklausību... Un kad Viņš to visu saformēs, tad mūs pacels, svētīs un izlies pār mums Savu svaidījumu. Tad mēs precīzi zināsim, ka esam Dieva rokās.

  Cilvēki, kas neatļāva Dievam veikt pārmaiņas savā raksturā, neizveidojās kā personības un, atnākot uz draudzi, neatdeva sevi Dieva rokās. Viņi pazaudēja ne vairāk, ne mazāk kā savu vareno likteni, Dieva iecerēto mūsu dzīvēs! Viņi nometa uz grīdas aicinājumu, to, ko nekādā gadījumā nedrīkstēja pazaudēt! Tas notika atbilstoša rakstura trūkuma dēļ. Tikai cilvēks ar stipru raksturu, ar noformētu raksturu var būt kalpotājs, var būt veiksmīgs un svētīts.

  1.Mozus 17:9-14 ir rakstīts:
  Un Dievs sacīja uz Ābrahāmu: “Bet tu sargā Manu derību, tāpat tavi pēcnācēji uz cilšu ciltīm pēc tevis. Bet tā ir Mana derība starp Mani un tevi un taviem pēcnācējiem pēc tevis, ka jātop apgraizītam ikvienam vīram. Un apgraizītai jātop jūsu miesas priekšādai, un tā lai ir derības zīme starp Mani un starp jums.

  Astoņu dienu vecumā ikviens no vīriešu kārtas jūsu vidū lai top apgraizīts uz cilšu ciltīm; ikviens, kas mājās dzimis, un ikviens, ko tu par savu naudu esi pircis no visiem tiem svešinieku bērniem, kas nav no taviem pēcnācējiem. Patiesi, apgraizītiem jātiek visiem, kas tavā namā dzimuši un kas par naudu ir pirkti; lai Mana derība pie jūsu miesām ir mūžīga derība.

  Bet neapgraizītais no vīriešu kārtas, kam miesas priekšāda nav apgraizīta, tā dzīvība ir izdzēsta no viņa tautas, Manu derību tas ir lauzis.” <<<

  Apgraizīšana un reliģija
  Un tā, kas tad ir apgraizīšana?
  Jūs zināt, ka Vecā Derība – tas ir esošā atspulgs un nākotnes ēna.
  Tolaik zīdaiņiem apgraizīja miesas priekšādu. Bet Jaunajā Derībā apustulis Pāvils runā par sirds apgraizīšanu! Tas nozīmē, ka ir jānotiek katra ticīgā cilvēka apgraizīšanai, kas ir piedzimis Dieva namā no Dieva Vārda. Kļūst skaidrs, par ko runā Dievs. Mums iekšā ir jābūt apgraizītam visam, kas mūs šķir no Dieva, visam, kas šodien traucē attiecībās ar Viņu.

  Kad mēs atnācām pie Dieva, grēksūdze mūs atbrīvoja no iekšējiem ienaidniekiem. Daudzi cilvēki, nožēlojuši grēkus, ieguva brīvību no alkohola, narkotikām, atbrīvojās no kaut kādas slimības, no dzimtas lāsta. Tas nozīmē, ka kaut kādi ārējie ienaidnieki viņu dzīvēs ir pazuduši. Tas patiešām ir brīnums. Bet apgraizīšana atbrīvo mūs arī no iekšējiem ienaidniekiem. Grēksūdze – tā ir iziešana no Ēģiptes. Apgraizīšana – tas notiek tad, kad Ēģipte iziet ārā no mums.

  Reliģija ir sātanisks izgudrojums. Tā cilvēku atbrīvo tikai no ārējiem, redzamiem grēkiem. Reliģiskais cilvēks nesmēķē, nedzer, nepārkāpj laulību, nezog... Bet lūk, kur ir problēma: ārēji viņš ir it kā tīkams Dievam, bet iekšēji nav apgraizīts. Tādēļ viņa sirdī paliek skaudība, lepnība, nepaklausība, dumpošanās, pretošanās, aizdomas, kārdinājumi, ķecerības, meli, tenkas, nosodīšana, apmelošana... Var nesmēķēt, nedzert, nepārkāpt laulību, nezagt, bet tajā pašā laikā būt visnolādētākais cilvēks uz zemes! Jo cilvēkā iekšā aug indīga sēne zem nosaukuma grēks, kas ir apslēpts zem reliģijas maskas. Tādēļ, kad mēs atnākam uz baznīcu un atbrīvojamies no ārējiem grēkiem, ir jāapgraizās, jāatbrīvojas, jāattīrās no visa, kas mūs dara pretīgus Dievam. Kad Dievs skatās uz kāda sirdi un redz, ka šis cilvēks iet uz sapulcēm, paceļ rokas, dejo un slavē Dievu, bet viņa sirds ir nostājusies pret līderi, viņā ir izlikšanās un meli, vai Dievs var darīt tā, ka Viņa apsolījumi īstenojas šī cilvēka dzīvē? Nē! Dievs grib palīdzēt viņam, Dievs viņu mīl un tādēļ parūpēsies par to, lai šis cilvēks izmainītos.

  Tieši tādēļ tādai lūgšanai ir jābūt galvenajai katrā no mums: „Kungs, izmaini manu sirdi, izdari to Sev tīkamu, lai tas, kas to piepilda, būtu Tev tīkams!” Bet ja mēs aiz smaidiem, skaista apģērba un kristīgām manierēm apslēpjam grēku, Dievs pret mums nebūs labvēlīgs. Šādā stāvoklī esot, mums nepienākas saņemt Dieva svētības. <<<

  Produkta informācija

  Autors(i): Vladimirs Muntjans
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 68
  Publikācijas datums: 2014
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984857985
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Raksturs
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984857985.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2019
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante