KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
05.07.20 05:58
Meklēšana

Personības dalīšanās. Disasociatīvās identitātes sindroms. Tavas gultas atbrīvošana.

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 3,40 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Kā vadīt lielisku mazās grupas sapulci
 • Cūkas viesistabā
 • Runāšana mēlēs. Atslēga, kas savieno dabisko ar pārdabisko
 • Kā pastāstīt par savu ticību
 • Bailes
 • Neveselīgu dvēseles saišu saraušana

 • Apraksts un viedokļi

  Šīs mācības par personības dalīšanos uzdevums ir nodrošināt mūsu atbrīvošanas kalpotāju grupu ar mācību līdzekli, kā palīdzēt cietošiem cilvēkiem un sniegt ciešanās esošiem ļaudīm zināšanas, kā viņi paši spēj iegūt pilnīgu brīvību staigāšanā ar To Kungu.
  Mans mērķis ar šo rakstu ir izskaidrot šo tematu un padarīt to viegli saprotamu katram, kas gatavojas uzsākt dvēseles dziedināšanas kalpošanu.

  Šis temats pelna vairāk uzmanības nekā kāda cita lieta, ko mēs mācām. Rezultātā iegūtās spējas, kā iekļūt nospiesto personu iekšējā “sistēmā,” ir nesušas fenomenālu uzvaru un brīvību simtos ļaužu tikai pēdējos dažos gados. Šī temata izklāsta mērķis ir sniegt mums apziņu, ka apmēram 90% ļaužu, kas meklē sev atbrīvošanu, ir vajadzīgs kaut kas vairāk nekā tikai šī viena atbrīvošana. Viņiem ir vajadzīga iekšējā dziedināšana un viņu dvēseles atbrīvošana no ievainojumu brūcēm, kas nāk no viņu agrīnās bērnības vai, iespējams, no lāstiem, kas viņiem uzlikti pirms daudzām paaudzēm.

  Nākošajās lappusēs es aplūkošu tikai dažus gadījumus, ko esam piedzīvojuši pēdējos 9 gados. Kad esam ko sapratuši un iemācījušies attiecībā uz PD (personības dalīšanos), šie konkrētie tipveida atbrīvošanas gadījumi ir kļuvuši daudz vieglāk izprotami un īstenojami. Pirms ko zinājām attiecībā uz PD, mēs daudzkārt maldījāmies, bet Dievs bija ļoti žēlīgs pie cilvēkiem, ar ko mēs nodarbojāmies, un arī attiecībā uz mums. Vairums no viņiem tika atbrīvoti caur Dieva žēlastību, bet tagad, ar šīm zināšanām bruņotiem, mums jau ir daudz vieglāk piekļūt personai, kas meklē atbrīvošanu; tas pats attiecas arī uz pašu atbrīvošanas kalpotāju, jo maināmies arī mēs. Hozejas 4:6 mēs lasām: “Mana tauta iet bojā atziņas trūkuma (nezināšanas) dēļ.” Atziņa atraisa spēkus. Dieva spēks ir vienmēr pieejams, ja zinām, kā to lietot.

  Daudz kas šajā mācībā nāk no Boba Larsona pieredzes, kas, kā es ticu, ir viens no vislabākajiem atbīvošanas skolotājiem pasaulē šodien. Vairākas atziņas nāk no Džeimsa Frīzena (James Friesen) grāmatas “Atsedzot MPD noslēpumus” un “Iliānas Džilas (Iliana Gill) “Vienoti mēs stāvam,” kas ir dabūjama angļu valodā no Amazon.com. Citas pirmšķirīgas grāmatas par šo tematu ir Boba Larsona “Mirušais gaiss,” “Abadons” un “Šokējošā saruna,” ko ir iespējams iegādāties no Boba Larsona Kalpošanas (Bob Larson Ministries). Kāda cita grāmata ar nosaukumu “Laura” (Neils Andersons), ir patiess stāsts par sātaniskiem rituāliem (SR), kas dziļi ietekmeja mazo meiteni Lauru uz visu viņas turpmāko dzīvi. Šī grāmata ir pieejama vairumā kristīgo grāmatu veikalu angliski runājošās zemēs.
  Fragmenti

  1
  Tagad izskaidrošu kādus no terminiem, ko esmu pielietojis, lai aprakstītu Personības dalīšanos (sašķelšanos) (PD).
  Disasociatīvā identitātes sindroms (DIS), ir daudz jaunāks un svaigāks šīs pašas diagnozes apzīmējums.
  Personības izmaiņas vai izmaiņa. Bērnā rodas alternatīvas cilvēciskas sastāvdaļas, kas viņam palīdz tikt galā ar traumām un sāpēm.
  Sātaniski- rituālā izmantošana. Tālāk es aprakstīšu kādas no sāpēm un ciešanām, kas iemājo bērnā tieši sātanistu ģimenēs.
  Atslēgšanās. Šis termins apraksta atslēgšanos no vienas vai otras personas.
  Saknes vai kodola persona. Tā ir oriģinālā personība, kādā šis cilvēks ir iedzimis.
  MPS nav nekas slikts. Tā pati par sevi nav dēmoniska lieta, kaut gan vairumā gadījumus pie personības izmaiņām pielīp dēmoni. PD ir bērnos iemiesojies izdzīvošanas un sevis aizsardzības mehānisms, kuri tikuši ļaunprātīgi izmantoti vai cieš no kādas nopietnas garīgas traumas, kas parasti notikusi pirms 8 gadu vecuma. Kad ir notikusi iesākuma (iniciatīvā) personības sašķelšanās, ta var turpināties un izpausties katrā krīzes saasināšanās laikā visas dzīves garumā. Tā ir Dieva dotā dāvana bērnu izdzīvošanas nodrošināšanai. Bez tās mazā bērna prāts atrautos no dzīvei svarīgām lietām, uz ko tam būtu jāreaģē. Dievs ir devis mums katram spējas tikt galā ar savu traumu. Tā var tikt ieslēgta mūsu otrajā personībā, kas sevī uzņems un nesīs visas sāpes, ļaujot bērna pabākajai daļai dzīvot kaut kā normālu un saturīgu dzīvi.
  Lai palīdzētu bērnam saprast, kas viņā notiek, kāds padomdevējs pielieto divas lelles. Viena ir skaista princese, bet otra ir neglītā Anna. Neglītā Anna uzņemas uz sevis visu sodu un sāpes un tās slēpj no princeses, lai princese spētu dzīvot un būtu pie skaidra saprāta.

  Ja tev ir PD, mēs par tevi zinām trīs lietas.
  1.Tu esi ticis ļaunprātīgi izmantots, atstāts vai cietis no nopietnas traumas ļoti agrā vecumā vai pat mātes miesās.
  2.Tu esi bijis ļoti radošs, tu ļoti labi spēj rīkoties un attīstīties.
  3.Tavs I.Q ir krietni virs vidējā līmeņa. Ir vajadzīgs būt ļoti inteliģentam, lai iegūtu spējas izolēties. Visiem, kam pietrūkst šādas prāta spējas, nobeidz dzīvi garīgi slimo iestādē.

  Kā jau sacījām, PD un DIS abi ir termini, kas apraksta vienu un to pašu stāvokli. PD nav nekas slikts; tā ir Dieva dota pašaizsargāšanās dāvana, lai bērns vispār izdzīvotu. Dievs mūs radīja ar spējām izolēt sevī sāpes, lai palīdzētu mums izdzīvot.
  Ja tev ir PD, tas nebūt nenozīmē, ka tu esi dēmonizēts, kaut gan dēmoni var pielipt pie tiem, kuru personība sadalās. Tu neesi garīgi slims.
  Ja tev ir PD, tas nozīmē tikai to, ka tu esi savas cilvēka būtības daļas sevī apslēpis, izolējis un iemūrējis tā, lai tiktu galā ar traumu un sāpēm kopš tavas agrās bērnības gadiem.
  Sākumā man bija grūti to saprast. Esmu iesaistījies atbrīvošanas kalpošanā kopš 1968.gada, un man mācīja un es vienmēr ticēju, ka cilvēkā ir tikai viena būtība un ka viss cits, kas atrodas šajā personā (bez Svētā Gara), ir dēmonisks un tas ir jāizdzen ārā. Man bija daudz jādomā par savu teoloģiju un saviem ticības uzskatiem, lai spētu pieņemt izmaiņas. Es piekritu, bet domāju, ka tas notiek tik reti, ka es, iespējams, neredzēšu nevienu, kam tas izpaužas. Bet es biju kļūdījies. Apmēram 98% cilvēku, kam mēs kalpojām, bija ar vairāk nekā vienu personu sevī. Redzot vienu pavisam skaidru PD gadījumu, es tiku par to pilnīgi pārliecināts. Dvēsele vai personība no iegūtajām sāpēm un traumas var tikt sadalīta divās proporcionālās daļās, lai bērns spētu izdzīvot. Kādi no stāstiem, ko mēs dzirdam atbrīvošanas kalpošanā, pierāda, ka bērns nonāk noslēgtības stāvoklī caur sātaniskiem rituāliem, ko aprakstīšu nedaudz vēlāk. Fiziska, emocionāla, mutiska, mentāla un seksuāla rakstura izmantošana, kam kādi bērni tiek pakļauti, izdara lielu ļaunumu savās dzīvēs. Bez spējas noslēgties, ierobežot izdarīto kaitējumu un ieslēgt sevī cilvēks neizdzīvotu. Mazam bērnam, kas ticis izvarots, nav iespējams tikt brīvam. Viņiem parasti tiek draudēts ar nāvi, ja viņi par to pastāstīs kādiem citiem. Viņi nevar nekur aizbēgt. Kur gan aizbēgs trīs gadus vecs bērns? Tāpēc viņi bēg sevī. Viņi noslēpjas citā sevis daļā tā, kas dažreiz ir pilnīgi atdalīti no saknes vai kodola personas. Daudzreiz pie atbrīvošanas mēs varam runāt uz apslēptajām cilvēka daļām. Dažreiz mūsu pacienti ir mazi bērni, kas nevienam nav šīs lietas stāstījuši, un, kad apslēptās daļas sāk iznākt virspusē, tāpat virspusē iznāk arī sāpes, ko viņi cieš. Viņiem ir jāsniedz pārliecība ar tādiem apgalvojumiem kā: “Šī ir droša vieta; neviens tevi šeit nesāpinās. Tev nav jābaidās: mēs neeesam kā tie cilvēki, kas tevi sāpināja. Tevis paša dēļ būs labāk, ja tu iznāksi ārā no savas paslēptuves.” Tad viņiem var uzdot tādus jautājumus kā: “Cik tev gadu? Vau vari mums pastāstīt, kas ar tevi ir noticis? Vai tev ir kāds cits vārds?” Šajā vietā nonākuši, mēs dzirdam visšaumīgākos stāstus par ļaunprātībām un izmantošanām, kādus nespējām pat iedomāties. Ir stāsti par meitenītes seksuālu izmantošanu sešu mēnešu vecumā, kuras laikā viņa tikpat kā tika nogalināta. Tie ir stāsti par sistemātiskiem sātaniskiem rituāliem un izmantošanām, par ciešanām un sāpēm, tie ir stāsti par bērnu vecākiem, kas ir sestdienas naktīs kalpo sātanam, kas seksuāli izmanto un uzmācas saviem bērniem, bet nākošajā rītā kalpo baznīcas svētdienas skolā kā skolotāji. Pedofīli savos žurnālos māca, ka vislabākā vieta pasaulē, kur uzmākties bērniem un piedāvāt viņiem attiecības, ir draudzē. Vairums daudžu locekļu ir harīgi akli un naivi un neko nezina par šīm lietām. Viņi ir uzlikuši reliģiskas rozā brilles un tāpēc viņiem nav ne mazākās apsardzības pret tiem.
  Pēc daudzām dziedināšanām un lūgšanām, lai nāk Jēzus un paņem projām viņu sliktās atmiņas un dziedinātu viņus no viņu sāpēm, nākošā lieta, ko mēs lūdzazam, ir: “Vai tu pazīstu Jēzu kā savu Glābēju? Vai esi aicinājis Viņu ienākt savā sirdī pēc tam, kad tā persona tev to izdarīja?” Vairumā gadījumu atbilde uz šiem jautājumiem ir “Nē.”
  “Vai tu negribētu ar Viņu tagad sastapties? Viņš nāks un sāks dzīvot tavā sirdī tieši tāpat kā Viņš to darīja šajā personā, kas par tevi tagad lūdz?” Lielākajā daļā gadījumu atbilde ir “Jā.” “Vai tu tagad nevēlētos lūgt Viņu ienākt tavā sirdī?” “Jā.” Un tad mēs vadām šo personu šādā lūgšanā: “Dārgais Jēzu, es vēlos, lai Tu ienāc manā sirdī. Vai Tu ienāksi manī un mani iztīrīsi no visa tā? Vai Tu nenomazgāsi mani no visiem maniem grēkiem? Lūdzu, dari to tagad. Es neesmu netīra (vai netīrs). Bet es sajūtos netīra (-s). Es neesmu vainīgs (-a) šajā lietā, bet jūtu sevi zem vainas apziņas. Lūdzu, šķīstī mani un paņem projām visas manas sāpes.”
  Tad mēs kādu brīdi pagaidām un ieaicinām Jēzu darīt to, ko Viņš vienmēr dara!
  Viņš ir džentelmenis un gaida pie sirds durvīm, līdz Viņš tiek aicināts ienākt. Bet Viņš vienmēr ienāk. Neviens netiek atstāts malā. Neviens nav pārāk netīrs vai nepilnvērtīgs, lai Viņš neienāktu un nenošķīstītu. Tu vari kļūt šķīsts un tīrs- baltāks par sniegu. Un tad mēs lūdzam izmainītajam vai izmainītajiem piedot visiem cilvēkiem un īpaši tiem, kas viņus ir ļaunprātīgi izmantojuši. Tas atņem sātanam legālas tiesības uz šo personu.
  Kādai sievietei, kurai mēs kalpojām, bija 87 klīniski diagnosticētas personības. Viņas vecāki bija sātanisti sestdienas naktīs, bet svētdienas rītos kalpoja kā svētdienas skolas skolotāji baznīcā. Viņa bija psihiski un seksuāli izmantota kopš dzimšanas. Kad mēs viņu sastapām, viņa bija kādu 50 gadu vecumā. Viņas gadījums mani ievadīja PD pasaulē. Viņa bija dusmīga, ka viņas padomdevējs bija viņu apmānījis un ievilcis sektā, padarot viņu par Boba Larsona kalpošanas objektu. Pēc nodarbībām mums bija apmēram 20 cilvēku, kam bija vajadzīga kalpošana. Kad nodarbojāmies ar tiem t(apmēram 3-4 stundu garš process), kādi no manas grupas locekļiem nāca pie manis, lūdzot palīdzēt šai sievietei. Es teicu: “OK, jūs darāt labi. Es pie viņas pienākšu līdzko spēšu.” Kad pienāca laiks un es nonācu līdz viņai, viņa bija gatava atgrūst katru galvu, kas nonāktu viņas tuvumā. Mēs viņu nedaudz nomierinājām un tad sākām uzdot jautājumus, kā viņa nonāca līdz šim stāvoklim. Nekavējoties viņā izpaudās ļoti kaunīga piecgadīga meitene. Viņā izpaudās šausmas, viņa centās slēpt savu seju. Viņas vārds bija Šarona (tas nav viņas īstais vārds). Viņa bija tikusi ieslēgta zvēru krātiņā, un viņas vecāki par viņu bija ņirgājušies. Zem viņas pirkstu galiem bija redzamas zīmes ( kas nekad nebija aizaugušas), kur viņi zem nagiem saskaņā ar rituālu bija dzinuši adatas. Viņa bija izmantota sātaniskos rituālos daudzas reizes. Kad es prasīju vai viņa pazīst Jēzu (Šī sieviete bija kristiete), viņa atbildēja: “Nē, kas viņš tāds ir?” Es izskaidroju, kas ir Jēzus, un pajautāju, vai viņa negribētu ar Viņu iepazīties personīgi. Viņa atbildēja: “Vai tas sāpēs?” Viss, ko Šarona dzīvē bija sastapusi, bija darījis viņai sāpes. Es teicu: “Nē, tas tev nesāpēs. Jēzus nekad tevi nesāpinās. Viņš nav kā cilvēki, ko tu pazīsti. Viņš nav tāds kā tavs tēvs. Viņš tev nenodarīs sāpes. Viņš tikai vēlas tevi mīlēt kā būtu jāmīl īstam tētim.”
  Nākošais viņas jautājums bija šāds: “Vai man jādodas atpakaļ krātiņā?” “Nē, vairāk nebūs nekāda krātiņa. Tev vairāk nekad nebūs jāiet uz turieni. Jēzus atnāks un tevi mīlēs. Viņam patīk mazi bērni. Viņš aizrādīja saviem mācekļiem, kas raidīja bērnus projām no Jēzus. Viņš tos aicināja pie sevis. Vai tu nevēlies lūgt Viņu ienākt tavā sirdī un tevi mīlēt?”
  “Jā.”
  Tad mēs lūdzām to pašu lūgšanu, ko pieminēju jau agrāk. Jēzus ienāca un dziedināja sliktās atmiņas piecos no viņas sirds kambariem tajā vakarā. Visi pieci viņas “es” pieņēma Viņu par Pestītāju un pēc daudzām dziedināšanām piedeva visiem tiem, kas viņu bija ļaunprātīgi izmantojuši. Šī piedošana atņēma sātanam legālās tiesības. Redziet, sātans ir eksperts tiesību jomā un labi zina, kad viņam ir tiesības tev uzlikt ciešanas. Legālās tiesības dēmoniem tika dotas kopš piecu gadu vecuma, viņam piederēja arī pārējie četri viņas dzīves nodalījumi, ar kuru iztīrīšanu mēs nodarbojāmies.... <<<

  Produkta informācija

  Autors(i): Stefans Ričards, Pauls G. Kūlpraiders
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 49
  Sērija: ATBRĪVOTS
  Publikācijas datums: 2013
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984866376
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Atbrīvošana
  Tēmas / Gars, dvēsele, miesa
  Tēmas / Kristīgā padomdošana
  Atbrīvošana / Dēmoniskas ietekmes
  Tēmas / Medicīna
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984866376.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2020
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante