KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
17.01.22 07:05
Meklēšana

Pa kuru ceļu?

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 4,80 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Apraksts un viedokļi

Šo grāmatu sarakstījis cilvēks, kas jaunatni mīl un saprot, viņš piedāvā jauniem ļaudīm kaut ko patiešām labu. Viņš jūtas jauns ar jaunajiem, viņš sacenšas un cīnās kopā ar viņiem un priekš viņiem, viņš saprot nevien viņu kārdināšanas un dzīves grūtības, bet arī skaistās un greznās jaunatnes dvēseles ilgas un ir gatavs darīt vai visu, lai jaunatni pasargātu no briesmām un, vēl vairāk, lai palīdzētu viņai sasniegt uzvaru dzīvē.

Pirmajā daļā "Krustceļos" viņš attēlo jaunekli, nonākušu līdz vietai, kur šķiras divi ceļi; viens ceļš iet kalnā, otrs lejā. sacerētājs rāda, ka jauneklis kavējas, nespēj tik viegli izšķirties - drīz to velk uz labo, drīz uz kreiso pusi. Iesākas iekšēja cīņa, kur jauneklis būs vai nu uzvarētājs vai uzvarēts.

Otrā daļa saucas "Platais ceļš". šeit mēs redzam jaunekli uz pazušanas ceļa. Pasaules prieku aizrauts, biedru pierunāts, samaitājošas literatūras sajūsmināts viņš seko pūlim. Viņa ticība zūd, sirds nespēj vairs mīlēt, viņš tiecas pēc baudām un ārīgiem panākumiem un beidzot sāpēs sirdī nopļauj to, ko pasaules troksnī savos jaunības gados ir sējis. Bet paldies Dievam! Viens draugs viņu nav atstājis! Neredzams, mīlestības pilns Tas stāv viņam blakus: Kristus, mūžīgās jaunības Avots. Tas vienīgi spēj vēl viņu vest uz pareizā ceļa.

Trešā daļa "Šaurais ceļš" rāda jaunekli, kurš ir izvēlējies īsto ceļu. Viņš ir atgriezies pie Dieva un meklē tā Kunga tuvumu. Viņš prot lūgt Dievu un lasīt Bībeli un mācās atzīt mūžīgo mīlestību, kura paliek par viņa dzīves saistošo elementu, ietverot šai mīlestībā arī citus cilvēkus.
Produkta informācija

Autors(i): Pauls Vincents
Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
Valodas: Latviešu
Vākojums: mīkstie vāki
Lappuses: 105
Sērija: Senatnes grāmata
Publikācijas datums: 2017
ISBN: Z895431140
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
BibliotēkaK / GrāmatasK+
Tēmas / Jauniešiem
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/Z895431140.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 KIC Tava Izvēle 2008-2022
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante