KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
21.10.17 13:26
Meklēšana

Morālā revolūcija. Kaila patiesība par seksuālajām attiecībām.

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 5,34 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Apraksts un viedokļi

"Seksuālās šķīstības nevainīgumu ir samaitājusi pasaule, un reliģiskie farizeji to ir iznīcinājuši. Laika gaitā seksuālo plēsoņu un pornogrāfijas darboņu uzbrukumi ir sagrozījuši mūsu paaudzes domāšanu.

Visapkārt cilvēki cīnās, lai atbrīvotos no šīs briesmīgās verdzības. Morālā revolūcija ir kas vairāk nekā grāmata; tas ir manifests, kas mainīs mūsu laika seksuālās paradigmas, lai planēta varētu brīvi cildināt jaunavību un atkal atjaunot atbildīgu mīlestību. Šī grāmata jūs satricinās!"

Par autoru:
KRISS VALOTONS ir Bēteles kalpošanas skolas dibinātājs Redingā, Kalifornijas štatā, ASV. Kopā ar Bilu Džonsonu viņš vada Bēteles draudzi. Viņš ir ievērojams mācītājs un lektors, kurš ar savu vīziju un degsmi vēlas sagatavot “Elijas paaudzi” beigu laiku lielajai pļaujai. Kopā ar sievu Ketiju viņi ir skolojuši, palīdzējuši pieaugt un garīgi aprūpējuši ticīgos pravietiskajā kalpošanā, kā arī kalpošanas skolās daudzās pasaules valstīs. Kriss ir vairāku grāmatu autors.
Fragmenti

Bojāejas priekšvakarā
Tā bija auksta novembra diena Atlantā. Tikko bija noslēgusies nogurdinoša konference, un es ārkārtīgi gribēju nokļūt mājās. Es tiku cauri drošības dienestam un iekāpu lidmašīnā, cerēdams starp svešiniekiem netraucēti atpūsties. Es atradu savu vietu, sakārtoju savas mantas un beidzot atlaidos krēslā. Piesprādzēdamies es silti uzsmaidīju man blakus sēdošam maza auguma pusmūža vīrietim, bet oficiāli nesasveicinājos. Viņš pastiepa roku un iepazīstināja ar sevi. Es arī nosaucu savu vārdu un cerēju, ka ar to viss beigsies. Taču izskatījās, ka vīrietim ļoti gribējās parunāties, un viņš neatlaidīgi turpināja uzdot jautājumus par manu nodarbošanos un galamērķi.

Kad vīrietis atklāja, ka esmu mācītājs, viņš visai uzsvērti darīja man zināmu, ka ir liberāls ateists, ebreju uzņēmējs. Viņš izskatījās... >>>

Produkta informācija

Autors(i): Džeisons Valotons, Kriss Valotons
Izdevniecība: Tēva Mantojums
Valodas: Latviešu
Vākojums: mīkstie vāki
Lappuses: 187
Publikācijas datums: 2011
Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
ISBN: Z845493491
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
BibliotēkaK / GrāmatasK+
Tēmas / Pirmslaulību attiecības
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/Z845493491.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 © KIC Tava Izvēle 2008-2017
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante