KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
22.05.18 22:04
Meklēšana

Lai nāk tava valstība!

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 4,99 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Laulāto un ģimenes laimei
 • Vēsturiskā apgānīšanās
 • Atrodi brīvību no septiņiem nāves grēkiem
 • Paldies Dievam, pirmdiena ir klāt
 • Vēstījumi-1
 • Dziesmu dziesma

 • Apraksts un viedokļi

  ATZINĪBAS

  Mēs dzīvojam dienās, kad atklāsmju plūdi par beigu laiku pravietojumiem, Mesijas mūžīgo Valstību un pestīšanas un personīgās garīgās izaugsmes būtiski svarīgiem aspektiem var dažreiz izlauzties pa nesaistītiem un agrāk neapjaustiem kanāliem. Tieši tāpēc man ir milzīgs prieks redzēt, ka Toms Hess ir brīnišķīgā veidā vienā darbā "Lai nāk Tava Valstība" spējis savienot visus šos punktus. Pilna ar Rakstu atsaucēm, šī grāmata sniedz acīmredzamu un nesadrumstalotu ainu par neredzamās Kristus Valstības izpausmi, iesākot ar Izraēla atjaunošanas pamatiem. Šī grāmata lai kalpo par atgādinātāju visiem aizlūdzējiem visās vietās un lai ir vitāli svarīgs pravietisks sauciens visiem īstenticīgajiem atrasties nomodā.
  -Dr.Morriss Cerullo

  Toms Hesa sirds sit Dieva sirdspukstu ritmā par savu tautu un savu zemi. Viņa visjaunākā grāmata "Lai nāk Tava Valstība" pauž daudzu ilgošanos Mesijas Miesā saskatīt Viņa Valstības atjaunošanās un atnākšanas metus, kā Viņš to bija nolēmis radīt 1. Mozus grāmatas pirmajās nodaļās un kā šis ceļš turpinājās tālāk viscaur Bībelē un ienāk mūsdienās tieši attiecībā uz Ķēņiņa atnākšanu. Lūgšanas cīnītāja rokas sarakstīta, Toma pēdējā grāmata tevi iedrošinās labāk izprast, kā lūgt "Lai nāk Tava Valstība" lūgšanu!
  -Džeina Hansene, President/CEO Aglow International

  Mans draugs Toms Hess atkal no jauna raksta varenu grāmatu "Lai nāk Tava Valstība." Balstoties uz Veco un Jauno Derību, Toms runā par Dieva Valstības pamatu, veidošanos un īstenošanas ceļiem. Visbeidzot viņš aplūko Svētā Gara kontrolētās Valstības auglīgumu un shalom.
  Toms aizskāra manu sirdi, kad kā Ēģiptes virsnieks dienēju Ēģiptes armijā, kad tā 1967. gadā iesāka karu ar Izraēlu. Tas Kungs uz mani runāja un ļāva man atrast izlīgumu ar Izraēlu. Toms Hess ir teicis: "Paaudze, kas piedzīvos Ješua atgriešanos, dzims tieši ar 1967. gadu. Šī paaudze nemirs, iekams Ješua atgriezīsies." Vienas paaudzes nodzīvotais laiks ir 40 līdz 70 gadu. Tātad Jēzus atgriezīsies kaut kur starp 2007. un 2037. gadu. Aleluja, slava tam Kungam!
  -Dr.Emīls Boutros Boktors, Middle East Evangelical Theological Seminary dekāns Ēģiptē
  Fragmenti

  IEVADS
  Dieva Valstība ir centrālā vēstures, Bībeles un mūžības tēma.
  Dieva noslēgto derību ar Ābrahāmu, Dāvidu un Ješua nolūks bija atjaunot Dieva Valstību uz zemes tādu, kāda tā ir debesīs. Dieva Valstība un Viņa noslēgtās derības ir mūžīgas. Divas Bībeles pamata un vissvarīgākās tēmas ir: (1)Dieva Valstība ir mūžīga Valstība, kas no mūžības iesniedzas laikā un pastāv visās cilvēces paaudzēs (Psalmi 145:13; Daniēla 4:3); un (2)Viņa derības ir mūžīgas derības, kas pastāv mūžīgi (1. Mozus 13:14-17; 15:6,18; 17:3-16). Nebukadnēcars, lielākais sava laika valdnieks, labi zināja, ka Dieva Valstība ir mūžīga valstība, kas pastāv visās cilvēku paaudzēs. Viņš izsaucās:

  Es, Nebukadnēcars, pacēlu savas acis uz debesīm, mans saprāts atkal atgriezās manī, un es teicu to Visuaugstāko, es slavēju un pagodināju To, kas... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Toms Hess
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Reitings: 4.00 (no 5)
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 154
  Publikācijas datums: 2015
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984857046
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984857046.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     KIC Tava Izvēle 2008-2018
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante