KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
29.09.22 06:50
Meklēšana

Kurš liek ziedēt ābelēm (2. grāmata)

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 5,95 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Vēstule no debesīm
 • Es devos uz elli
 • Lūgšanas māksla
 • Kas ir ticība
 • Midasa pieskāriens
 • No kā baidās bailes

 • Apraksts un viedokļi

  Grāmatas ievadā teikts: “Mūsu Dievs ir brīnumu Dievs. Viņš ir mīlestības pilns Dievs, rūpīgs Dievs, gādīgs Dievs, ļoti uzmanīgs Dievs, bet Viņš ir arī visvarens, visu redzošs Dievs, kura rokās ir visa pasaule un visi tās ceļi. Vai esat to piedzīvojuši? Tad, iespējams, šķirot šīs grāmatas lappuses un lasot tajās atrodamās liecības, jūs ne reizi vien iesauksieties: “Jā! To es saprotu! Man arī bija tieši tāds piedzīvojums… Nu, vismaz ļoti līdzīgs!” Vai arī jums šie atklājumi vēl ir tikai priekšā? Tādā gadījumā lai jūs iedvesmo un iedrošina liecību stāsti, kas nav notikuši Bībeles laikos vai kādā citā īpašā laikā ar īpašiem cilvēkiem, bet gan nupat un tepat ar tādiem pašiem cilvēkiem kā jūs un es. Patiesi, “Viņš nav tālu nevienam no mums” (skat. Ap. d. 17:27)!

  Šīs – otrās – grāmatas lielā vērtība ir ne vien liecības, bet arī dvēseliskā, izjustā un dziļi sievišķīgā Ingrīdas Markusas dzeja – vēl viens apliecinājums, ka Dieva pieskāriens dara brīnumu un ka Viņa godam lietota dāvana uzplaukst simtkārt krāšņi.

  Mēs, grāmatas izdevēji, piedzīvojām brīnumu tad, kad 2020. gadā pie lasītājiem nonāca pirmā sieviešu liecību grāmata “Kurš liek ziedēt ābelēm?”. Protams, cerējām, ka jūs šie piedzīvojumi ar Dievu uzrunās, bet, domāju, neviens no mums nekad neplānoja, ka grāmatas panākumi Dieva žēlastībā būs tik lieli un ka tā piedzīvos veselas trīs tirāžas, aizceļojot pie visdažādākajiem cilvēkiem visās Latvijas malās un arī ārpus tās.

  Lasot šajā sieviešu liecību grāmatā aprakstītos notikumus, brīžiem pasmaidīju par to, kā Dievs mūs ved, cik aizkustinoši un mīļi Viņš rūpējas par ikvienu Savu bērnu. Vai tā būtu īstajā laikā sagādāta iztika, īstajā brīdī satikts cilvēks vai pat tikai sabojāts rāvējslēdzējs, Viņš aizvien ir gatavs pastiept Savu visvareno roku un rūpībā dāvāt tieši vajadzīgo palīdzību īstajā brīdī. Brīžiem sirds sažņaudzās sāpēs, lasot par piedzīvotajiem pāridarījumiem, sāpēm, kritieniem, vilšanos, kam dažkārt esam spiesti iet cauri. Paldies Dievam, ka Viņš ved cauri šiem notikumiem un pats tajos nāk cieši līdzās! Un tad ir īpašie Dieva klātbūtnes apliecinājumi, piedzīvojumi, kādi gadās varbūt tikai vienu reizi dzīvē un paliek atmiņā tik ilgi, kamēr vien dzīvojam, – dziedināšanas brīnums; iespēja būt klāt brīdī, kad tas, kuram liecinām, atdod sirdi Dievam; atvērtās durvis, kuras cilvēcīgi atvērt nekad nebūtu bijis iespējams… Vēl un vēlreiz šī grāmata atgādina, ka Tas, kurš liek ziedēt ābelēm, var likt uzziedēt arī ikvienam no mums, ja vien uzticēsim Viņam savas gaitas un iesim savu ceļu kopā ar Viņu.”
  Produkta informācija

  Izdevniecība: Patmos
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 251
  Publikācijas datums: 2021
  ISBN: 9789934548529
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  Tēmas / Biogrāfijas, liecības
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789934548529.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2022
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante