KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
04.06.23 13:53
Meklēšana

Klausies mani, sātan!

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 5,95 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Cūkas viesistabā
 • Lūgšanas, kas izdzen dēmonus. Ceļvedis garīgajā cīņā
 • Viņš atnāca atbrīvot saistītos
 • Kā sekmīgi gavēt
 • Skrien, čalīt, skrien
 • Vēstule no debesīm

 • Apraksts un viedokļi

  Pārsteidzošā Argentīnas atmoda turpinās jau veselus piecpadsmit gadus! Tas ir diezgan garš laiks, jo pašas ievērojamākās atmodas – piemēram, atmoda Azusa ielā, Velsas vai Varenā atmoda ilga tikai divus gadus. Tiesa, tām bija ilgtermiņa sekas un dažām no tām bija arī turpinājums, taču atmodas liesmas izdega salīdzinoši īsā laikā.

  Karloss Annakondia – pats zināmākais un visvairāk atzītākais apustulis Argentīnas atmodā. Tam var pievienot vēl citas autoritātes, Dieva kalpus, – tādus kā Omārs Kabreba, Klaudio Freidzons, Edgardo Silvozo, Pablo Bottari, Eduardo Lorenzo, un pavisam nesen viņiem pievienojās Skergio Skataglini. Un tomēr viņi visi draudzīgi vienojas uzskatā, ka atmoda uzliesmoja tieši tad, kad 1982. gadā Karloss Annakondia iesāka savas publiskās evaņģelizācijas sanāksmes.

  Lielmēroga Svētā Gara izplūdums, par ko mēs tik ilgi lūdzām, šķiet, ka tagad vairs nav tālu. Nekad agrāk kristieši nav tik daudz runājuši par atmodu, nekad agrāk viņi tik daudz nelūdza, nesludināja, nekad agrāk viņi nevadīja tik daudz kursus un seminārus par atmodu. Nekad agrāk viņi nav rakstījuši tik daudz grāmatu un rakstu par šo tēmu.

  Atceroties grāmatu „Klausies mani, sātan!” nākamie vēsturnieki to nosauks par vienu no pašām svarīgākajām, ja ne par pašu svarīgāko grāmatu atmodas literatūrā 1990-jos gados. Es esmu sajūsmā par to, ka tagad šī grāmata ir kļuvusi pieejama arī lasītājiem latviešu valodā.

  Mēs ar Karlosu draudzējamies jau ļoti sen. Esmu piedalījies viņa kampaņās, kalpojis kā viņa štata darbinieks, kopā esam ceļojuši, esmu viņam tulkojis, mēs kopā lūdzām, esmu stāstījis un rakstījis par viņu, mēs kopā ēdām arī Argentīnas bifšteku. Nav kristiešu līdera, kuru es cienītu vairāk kā šo cilvēku. Ja kādreiz parādīsies tāda lieta kā evaņģēlistu slavas zāle, Annakondia tur noteikti būs kopā ar Biliju Grehemu, Morisu Serullo, Reinhardu Bonnki un līdzīgiem. Vienīgais iemesls, kāpēc viņu slikti pazīst ASV, ir tas, ka viņš brīvi nerunā angļu valodā.

  Mani pētījumi parādīja, ka, salīdzinot ar citiem Argentīnas atmodas ilggadības iemesliem, galvenais ir Annakondias personība. Karloss Annakondia piecpadsmit savus dzīves gadus veltīja evaņģelizācijai un visus savus spēkus ziedoja, lai iekarotu pazudušās dvēseles. Visur, lai kur viņš arī neieradās, viņš uzstāja uz evaņģelizāciju spēku apvienošanos un arī to panāca. Argentīnā daudzas pilsētas sadala savu vēsturi periodos „līdz Annakondiam” un „pēc Annakondia.” Vēl vairāk, viņa sirds sitas kopējā unisonā ar citu līderu sirdīm vai Argentīnas atmodas līderiem, un šis fakts palīdz pārvarēt skaudību, vienaldzību, sacenšanos, apvainojumus un sadalīšanos, kas ir bijis raksturīgi daudzām līdzīgām kustībām.

  Argentīniešu atmodai nav daudz svarīgāka faktora kā vērīgums un uzmanība attiecībā uz dēmoniskajiem spēkiem, kas cenšas nospiest evaņģelizāciju un izdzēst atmodu. Šīs grāmatas nosaukumam kalpoja kareivīgais Annakondias sauciens – „Klausies mani, sātan!” Es personīgi esmu redzējis, kā viņš izkliedza šos vārdus publiskās sapulcēs, pēc kuriem „elles vārti” burtiski sakrita kaudzē. Cilvēki, kuros parādījās dēmonisks spēks, un visi tā pārņemtie tūlīt pat tika aizvesti prom un tiem kalpoja individuāli viens pret vienu. Citreiz pagāja nemanot naktis, lai sagatavotu atbrīvošanas konsultantus.

  Un tad pabalojusī druva atbrīvojās pļaujai. Kad Karloss uzaicināja cilvēkus iziet priekšā, tie burtiski skrēja, lai iegūtu pestīšanu, turklāt tas skāra visus sabiedrības slāņus. Turklāt viņa sapulcēs jūs neredzēsit pierastās ainas, kad „aizvēra acis un nolieca galvas,” un beigās teica: „un tagad nodziedāsim vēl vienu rindu no dziesmas ‘Kāds esmu, tāds es atnāku...’”. Ceļš uz brīvību te katram bija atbrīvots, jau laikus sagatavots. Argentīnā pa ceļam pie altāra parasti notiek tā, ka cilvēki grūstās, lai pie platformas nonāktu pirmie. Lielajās sapulcēs priekšā iznāk vairāk nekā divi miljoni cilvēku, lai saņemtu pestīšanu. Viņi novēršas no tumsas pret gaismu, no sātana varas nākot pie Dieva!

  Kad lasīsiet šo grāmatu, jūs sajutīsiet sevi starp viņiem. Lūdzos par to, lai Dievs jūs sakustinātu tā, ka arī jūs varētu teikt: „Kungs, es atkal gribu sevi veltīt atmodai savas lomas izpildīšanai tajā. Tā pavisam noteikti atnāks manā pilsētā un manā valstī!”

  Pīters Vāgners,
  Fullera teoloģijas seminārs

  Priekšvārds
  Man ir gods prezentēt jums jauno grāmatu, kuru ir sarakstījis evaņģēlists Karloss Annakondia. Būdams viņa tautietis, es lepojos ar to, ka Karloss ar savu nevainīgo un kristāltīro liecību ir argentīniešu vēstnesis, tik brīnišķīgi visai pasaulei pārstāvot mūsu valsti un tautu.

  No 1983. gada un līdz pat šai dienai viņa kalpošana aug un nes Dieva valstībai augļus, iekarojot dvēseles Kristum un mobilizējot draudzes izpildīt Lielo uzdevumu.

  Astoņdesmitajos gados Dievs pacēla brāli Karlosu un padarīja viņu par oratoru, kas nesa vēsti par glābšanu cilvēkiem ar satriektām sirdīm, ar ievainotu lepnību. Viņš kļuva par Dieva izvēlēto ieroci atmodai, kas satrieca pīšļos visu Argentīnu. Viņa uzticība un ticība zīmēm un brīnumiem izsauca atmodu baznīcu vidē un nomērķēja mūs evaņģelizācijas virzienā. Ticīgie masveidā izgāja no savām baznīcām ar vienīgo mērķi sludināt Dieva Labo vēsti un simbolizēt jauno laiku iestāšanos savai tautai. Šodien viņa kalpošana ir izpletusies visās pasaules valstīs.

  Es ar Karlosu Annakondia satikos 1983. gadā. Tobrīd es biju teoloģijas profesors Bībeles institūtā Rio-Plata Dieva Asamblejas draudzēs Argentīnā. No studentiem es uzzināju par evaņģelizācijas kampaņām, kam bija jānotiek La-Platus pilsētā piecdesmit kilometrus no Buenosairesas. Kampaņas vadītājam bija jābūt evaņģēlistam Karlosam Annakondia, kuru es tolaik vēl nepazinu un kurš tobrīd vēl tikai sāka savu evaņģelizācijas kalpošanu. Studentu aizgrābošie stāsti, kuri tobrīd palīdzēja organizēt šo kampaņu, pievērsa manu uzmanību. „Notiek kaut kas neparasts, katru dienu tūkstošiem cilvēku pieņem Jēzu Kristu par savu Glābēju, atbrīvošanas spēks ir tik varens, ka mums ir jāaizkavējas līdz vēlai naktij, lai lūgtu par apsēstajiem” - tie stāstīja. Un tad es nolēmu: „Man ar šo cilvēku ir jāsatiekas.”

  Tovakar es aizbraucu uz sapulci La-Platā. Tas, ko es ieraudzīju ar personīgajām acīm, daudzkārt pārspēja manu studentu novērtējumu. Platformu apņēma ļaužu pūlis, un es sajutu saspringtas gaidīšanas atmosfēru. Kad iesākās dievkalpojums, uz platformas uznāca evaņģēlists ar Bībeli rokās. Tikko viņš ierunājās, es sajutu spēcīgu Svētā Gara svaidījumu. Tad sākās lūgšana. Un tā nebija vienkārši lūgšana – tā bija kāda varas pozīcijas ieņemšana, kas, likās, elektrizēja šo atmosfēru. „KLAUSIES MANI, SĀTAN...” – tie bija vārdi, ar ko sākās nostāšanās pret sātanu. Kopš šī brīža Jēzus Vārdā tieši tika aizliegts darboties visiem nešķīstajiem gariem un dēmoniem, kas varēja traucēt dievkalpojumu.

  Lūgšana ļoti ātri saņēma atbildi. Daudzi cilvēki ar skaļām vaimanām un kliedzot sāka krist uz grīdas. Viņus kratīja kāds spēks, un parādījās redzamas parādības un izpausmes, kas rādīja, ka viņu dzīvēs eksistē garīgas problēmas. Tādu cilvēku bija simtiem! Palīgi izveda kādus no zāles, lai tiem kalpotu šim darbam īpaši paredzētā vietā. Jēzus vara tika parādītā pārsteidzošā veidā! Tad pienāca sprediķa laiks. Un kad brālis Karloss izteica aicinājumu nodoties Dievam, cilvēki veselām masām skrēja pie platformas.

  Ar asarām acīs tie lūdza pestīšanu Kungam. Es no turienes aizgāju ar satraukumu garā, ar jaunu redzējumu, kas dega manā sirdī...

  Pēc kāda laika mēs ar Karlosu ļoti sadraudzējāmies. Katru otrdienu mēs kopā ar viņu sākām tikties ar citiem mācītājiem, lai lūgtu un savstarpēji dalītos ar savu nastu par pazudušajiem. Atceros, kad mēs attinām Argentīnas karti un lūdzām Dievu dot mums atmodu katrā mūsu valsts nostūrī. Tas bija neaizmirstams garīgās dzīves cīņas mirklis.

  Karloss Annakondia ir Dieva vīrs. Katrs, kurš satiekas ar viņu, redz viņā pazemības un mīlestību uz cilvēkiem liecību. Nav iespējams atrasties viņam blakus un nerunāt ar viņu par Dieva darbu un mūsu mīlestību pret tiem, kuri ir apmaldījušies dzīves ceļos.

  Šī grāmata arī jūs pamodinās iestāties garīgajā karā. Kad jūs ņemsiet varu savās rokās, brīnumi, kas pavada ticīgos,un kurus jums dod Dievs, kļūs par realitāti. Brālis Karloss zina šo patiesību tik labi kā, iespējams, neviens cits. Tā ir viņa dzīves pieredze, un viņš, kuram ir piešķirta vara un autoritāte, dalās ar to.

  Karlosa Annakondias kalpošana kļuva par grūdienu manai mācītāja kalpošanai. Visus evaņģelizācijas kampaņas vakarus mana sirds pildījās ar ticības un brīnumu sagaidīšanas tik savādo atmosfēru. Es patiesi vēlos, lai ar jums notiek tas pats. Lūdzu, lai jūs caur šo grāmatu saņemtu garīgu nastu un iegūtu spēku būt uzticami un uzvaroši liecinieki.

  Klaudio Dž. Freidzons,
  Visu ķēniņu Ķēniņa draudzes mācītājs
  Buenosairesā, Argentīnā
  Fragmenti

  Fragments - Brīnumainā dziedināšana un neizskaidrojamie notikumi Ensenādē
  1984. gada 26. maija vakarā pieci avīzes „El-Gardian” redaktori kļuva par lieciniekiem notikumiem, par kuru patiesumu nevar vairs šaubīties. Žurnālisti izklīda pūlī, kas sastāvēja apmēram no četriem tūkstošiem cilvēku, kuri bija sapulcējušies ap evaņģēliskās sapulces platformu, ...un redzēja, ka vairāk nekā trīs tūkstoši cilvēku nokrita no viena sludinātāja Karlosa Annakondias rokas pieskāriena, it kā būtu zibens ķerti, un pēc īsa brīža atklāti pasludināja par savu izdziedināšanu...

  No pieciem profesionālajiem avīžu redaktoriem, kas atradās šajā vietā, trīs bija katoļi, viens nominālais kristietis, bet piektais bija ateists. Tieši šīs grupas acu priekšā ar putām uz lūpām gulēja kāda visai respektabla sieviete. Uz mitrās zāles krita bērni, sievietes krita dubļos, turklāt trīs no tām bija ģērbušās... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Karloss Annakondia
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 228
  Publikācijas datums: 2014
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984866833
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Atbrīvošana
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984866833.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2023
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante