KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
28.06.17 09:57
Meklēšana

Kādi ļaudis mums vajadzīgi?

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 2,85 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Apraksts un viedokļi

Darbā "Kādi ļaudis mums vajadzīgi?" autors līdzpārdzīvo ciešanas un pazemojumus, ko latviešu tautai ilgus gadsimtus nesusi alkohola lietošana, un sniedz īsu pārskatu par to, ka latviešus uz atturībnieku dzīvesveidu aicinājuši ievērojami mūsu tautas pārstāvji - K. Ulmanis, A. Brigadere, R. Blaumanis . . Daudzi mūsu tautieši nav lietojuši alkoholu, jo, lasīdami Bībeli, sapratuši, ka atturība no alkohola ir pareizākais lēmums viņu dzīvē. I. Mičs piedāvā ieskatu Bībeles mācībā par alkoholu un to, ka pret alkohola lietošanu izturējusies kristīgā Baznīca un kristīgie domātāji. Sarakstīt šo darbu autoru rosinājusi ari personīgā pieredze - bērnībā un pusaudža gados piedzīvotais posts, ko izraisījusi tuvāko cilvēku alkohola lietošana.

ILVARS MIČS dzimis Ludzā 1979. gadā, vēlāk pārcēlies uz dzīvi Siguldā. Studējis Latvijas Universitātē un ieguvis humanitāro zinātņu bakalaura grādu teoloģijā un reliģiju zinātnē, kā ari reliģijas un ētikas skolotāja kvalifikācijas diplomu. Vienu gadu studējis teoloģiju Vācijā, Tībingenē. 2014. gadā Rīgas Stradiņa Universitātē ieguvis profesionālo maģistra grādu sociālajā darbā. Strādājis par sociālo audzinātāju Vangažu, Inčukalna, Baldones bērnunamos un Rīgas stingra režīma skolā. 2012. un 2013. gadā, būdams sociālais rehabilitētājs, piedalījies Rīgas patversmes projektā "Motivācijas programmu izstrāde un ieviešana bezpajumtniekiem - bezdarbniekiem". Projekts tika atzīts par vienu no desmit veiksmīgākajiem īstenotajiem sociālajiem projektiem Eiropas Savienībā. Kopš 2007. gada strādā Valsts probācijas dienestā par vecāko referentu un vada probācijas programmas cilvēkiem, kas pārkāpuši likumus, tajā skaitā - alkohola reibumā.
Fragmenti

levads
Latvija ir skaista zeme ar Latgales dzidrajiem ezeriem, Vidzemes augstienes kalniem, dzintariem rotāto jūrmalu, Kurzemes dzīvības bagātajiem mežiem, Zemgales ziedošām pļavām, un visam pāri zilajās debesīs plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Latvija ir mana Tēvzeme. Par savu tautu izteikšos R. Blaumaņa vārdiem: Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods, kas, postīdams viņu, šausta, uz pekli lai rauj to jods!" Mēs esam maza, bet stipra un izturīga tauta, esam pārdzīvojuši daudzu svešu zemju kundzību un okupāciju, tomēr gan vēsturē, gan arī 21. gadsimtā latviešu tauta ir zemu liekusies alkohola pudeles un alkohola biznesa priekšā, guldīdama savā zemē šīs narkotikas uzvarētus, vēl nedzimušus bērnus, jauniešus, vīriešus un sievietes, kā arī gados vecākus cilvēkus.

Autora vairāku gadu darba pieredze... >>>

Produkta informācija

Autors(i): Ilvars Mičs
Izdevniecība: Nordik
Valodas: Latviešu
Vākojums: cietie vāki
Lappuses: 116
Publikācijas datums: 2014
ISBN: 9789984854618
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
BibliotēkaK / GrāmatasK+
Tēmas / Doktrīnas
Tēmas / Atkarības / Alkoholiska
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/9789984854618.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 
KIC Tava Izvēle 2008-2017
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante