KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
22.06.18 21:32
Meklēšana

Izraēla un Draudzes noslēpums

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 4,65 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Sievas lūgšanas spēks
 • Viņš atnāca atbrīvot saistītos
 • Seši meli, ko izmanto velns, lai iznīcinātu laulību
 • Savaldi sava bērna dusmu lēkmes
 • Karš ar parādu
 • Patiesība par desmito tiesu

 • Apraksts un viedokļi

  Ģimenes pērles
  Ebreja skatījums uz ģimeni un savu tautu

  Grāmatas vēsture

  2001. gadā Elohim iedvesmots es padalījos ar savu izpratni par ebreju tautas sagaidāmajām vajāšanām un kas šajā kritiskajā laikā ir sagaidāms no kristīgās baznīcas ar reformātu un pareizticīgās baznīcas vadītāju Sergeju Žuravļovu. Viņš man teica, lai es pēc tam pierakstu šo redzējumu. Rakstīšanas procesā nāca tāalāka izpratne par citiem aspektiem šajā jautājumā. Radās vēlme tāpat paplašināt grāmatas pamattēmu – Noslēpumu, par kuru rakstīja apustulis Pāvils Vēstulē romiešiem 11:25–26, pieliekot klāt vēl citas atklāsmes, savu lietu izpratni un domas, kas saņemtas no citiem Elohim kalpiem.

  Šis materiāls ir vairākas reizes lielāks nekā oriģināls, kas tika uzrakstīts 2001. gadā. Ar laiku caur Rakstu pētīšanu, kalpošanu un sadraudzību ar citiem Elohim kalpiem, man nāca jauna pieredze. Es pievienoju oriģinālam jaunu nodaļu „Dzīvo ebreju vērtība” un dažas domas par ebreju kristiešu atbildību pret savu tautu. Praktiski es visas šīs domas ar Elohim palīdzību ieguvu un pārdomāju pēdējo 4–5 savas kristietības gadu laikā. Lai gan es esmu ticīgs vairāk kā 15 gadus (no 1990. gada), tikai pēdējos gados Elohim sāka man skaidri atklāt lietu kopsakarības neskatoties uz to, ka tobrīd es praktiski nezināju un nesapratu ebreju ticības sakņu lomas svarīgumu. Par to man agrāk praktiski nebija mācīts. Šī svarīgākā tēma daudzus gadus ar maziem izņēmumiem tikai mazliet tika atsegta man zināmajās lielākajās baznīcās un draugu lokā. 2000. gadā Kungs mesiāniskajā kopienā sāka man reāli atklāt ebreju mantojuma nozīmi un vērtību. Beidzot es pārstāju attiekties pret ebreju svētkiem ar iepriekšējo pretestību, kas droši vien bija balstīta uz vispārējo ebreju atraidīšanas politiku, kas kopš pirmajiem gadsimtiem bija iegājusi vēsturiskajā baznīcā, atnesot sev līdzi šķelšanos un daudzas bēdas, kuru sekas mēs piedzīvojam vēl šodien. 2001. gada beigās pēc Elohim atklāsmes es tiku ordinēts kā garīdznieks, lai kalpotu iepriekšminētajā mesiāniskajā kopienā.

  Šajā grāmatā ir koncentrēti pasniegta mana izpratne, ko es cenšos pavēstīt caur savu kalpošanu. Galvenais mērķis, kamdēļ es to rakstu, ir sagatavot kristiešus nākamajiem notikumiem, globālajai ebreju tautas vajāšanai, kā rezultātā vajadzētu ievērojamam skaitam no jauna „piepotēties pie eļļas koka” (Rom. 11) caur īstenās draudzes pašaizliedzīgu kalpošanu un mīlestību visās tautās.
  Fragmenti

  IZRAĒLA UN DRAUDZES NOSLĒPUMS
  „Kaut Tu celtos un apžēlotos par Ciānu, jo ir jau laiks tai žēlastību parādīt: noteiktā žēlastības stunda tai ir situsi, jo Tavi kalpi mīl tās akmeņus un nožēlo, ka tā guļ pīšļos... Tas Kungs uzcels Ciānu un parādīsies visā Savā spožumā” (Ps. 102:14–15,17). „Es jūs, brāļi, negribu atstāt neziņā par šo noslēpumu, lai jūs nekļūtu pašgudri, proti, ka vienai Israēla daļai sirds tikusi nocietināta, līdz kamēr pasaules tautas visā pilnībā būs iegājušas. Un tā viss Israēls tiktu glābts, jo ir rakstīts: no Ciānas nāk Glābējs, Viņš novērsīs bezdievību no Jēkaba” (Rom. 11:25–26). „Negribu jūs atstāt, brāļi (un māsas) neziņā par šo noslēpumu”– saka apustulis Pāvils, Elohim vīrs, kas centās pasludināt visu Elohim gribu Viņa bērniem (sk. Ap. d. 20:27), un, iespējams, tādējādi kļuva par vienu no Elohim noslēpumu namturiem (sk.... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Genādijs Romānovs
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 133
  Publikācijas datums: 2014
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984857381
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Kristīgā ģimene
  Tēmas / Konfesionāla specifika / Mesiāniskie jūdi
  Tēmas / Ebreji un Izraēla
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984857381.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2018
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante