KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
05.12.22 23:07
Meklēšana

Goda balva. Kā nepazaudēt Dieva labvēlību un iegūt svētības

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 8,38 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Ekstraordinārā dzīve, kādai mēs esam radīti
 • Savaldi sava bērna dusmu lēkmes
 • Kā audzināt bērna sirdi + rokasgrāmata vecākiem
 • Sievas lūgšanas spēks
 • Vecāku lūgšanu spēks
 • Nedrošības pārvarēšana

 • Apraksts un viedokļi

  Šodien, cieņas izrādīšana un goda došana, ir gandrīz izmiris tikums, tomēr, kad to piedzīvojam, mēs esam aizkustināti. Kāpēc doma, ka godam jātiek parādītam ikdienā, mūsu paaudzei kļuvusi sveša?

  Bībele atklāj, ka goda došana ir ļoti būtiska atslēga, lai saņemtu svētības no debesīm. Tai līdzi nāk balva – pilna vai daļēja. Bet tie, kuri izrāda necieņu piedzīvo zaudējumus. Cieņas izrādīšanas princips ir spēkā kā garīgs likums. Dievs saka: „Bet to, kas Mani turēs godā, to arī Es pagodināšu, bet, kas Mani nicina, tie tiks pazemoti.” (1Sam 2:30)

  Grāmata atklāj cik svarīgi ir godāt valsts vadītājus, sociālos vadītājus, darba devējus, līdzcilvēkus. Cik bezgala nozīmīgi – parādīt godu savam dzīves draugam, bērniem, vecākiem un pats galvenais, pāri visam, godāt Dievu To Kungu.

  Par autoru
  Džons Bevīrs ir starptautiski zināms sludinātājs, kurš ir pazīstams ar savu drosmīgo un bezkompromisa attieksmi pret Dieva Vārdu. Kā daudz bestselleru autors viņš ar savu vēsti palīdz ticīgajiem dziļi iepazīt Dievu un dzīvot Viņa žēlastības spēkā.

  Viņš un viņa sieva Līza ir precējušies vairāk nekā trīsdesmit gadus, un viņi ir dibinājuši kristīgo organizāciju “Messenger International” – kalpošanu, kuras mērķis ir sagatavot un apmācīt ticīgos visā pasaulē. Džona sirds vēlme ir stiprināt vietējo draudzi, un tā rezultātā viņa materiāli, kas ir tulkoti dažādās valodās vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru, ir nonākuši mācītāju un kalpotāju rokās jaunattīstības valstīs.
  Fragmenti

  Vecāku vārda spēks
  Jau runājām par to, cik būtiski, lai bērni godātu savus vecākus. Tas darbojas ari pretējā virzienā. Godāt nozīmē - vērtēt. Ja vērtēsim savus bērnus, tad pret viņiem izturēsimies un ar viņiem sarunāsimies tā, ka viņi kā personības uzplauks.

  Ik pa laikam var dzirdēt, ka vecāki ar bērniem runā tik pazemojošā tonī, ka tas liek sarauties. Kādreiz tas ir tēvs, kurš asi uzkliedz savai maigajai meitiņai vai kritizē dēla sniegumus sportā. Tā var būt māte, kura pret bērniem izturas tā, it kā tie viņai būtu par apkaunojumu, un publiski pazemo viņus.

  Kad mana sieva vēl bija pusaudze, notika kas tāds, ko patiesībā varēja viegli novērst. Liza bija aktīva pusaudze, kas par savu svaru nekad īpaši nesatraucās. Viņas svaru regulāri mērīja vasaras nometnēs un sporta stundās. Jebkāds svara pieaugums bija tikai daļa no normāla... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Džons Bevīrs
  Izdevniecība: Prieka Vēsts
  Valodas: Latviešu
  Reitings: 5.00 (no 5)
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 225
  Publikācijas datums: 2017
  ISBN: 9789984547862
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Valsts, baznīca, politika
  Tēmas / Paklausība, cieņa, bijība
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984547862.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2022
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante