KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
16.12.19 07:57
Meklēšana

Galds tuksnesī

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 7,53 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Atgriešanās pie krusta

 • Apraksts un viedokļi

  Priekšvārds
  “Es, Jānis, jūsu brālis un dalībnieks, bēdās, valstībā un Jēzus gaidās, biju salā, ko sauc par Patmu, Dieva Vārda un Jēzus liecības dēļ. Tā Kunga dienā es tapu aizrauts garā un dzirdēju aiz manis balsi kā bazūni saucam: ‘To, ko tu redzi, raksti grāmatā…’”
  Atkl.1,9-11

  Dažreiz mēs vēlamies, kaut Dievs atkal šādi uz mums runātu, varbūt caur kādu savu 21.gs. cietuma kamerā ieslodzītu kalpu, lai mums dāvātu jaunu gaismu dzīves ceļam šajā saasinātās garīgās cīņas laikā.
  Līdzīgi daudziem citiem uzticīgiem Jēzus Kristus kalpiem mūsdienu Ķīnā arī Vočmens Nīir šāds gūsteknis. No tādiem cilvēkiem kā viņš pēdējā laikā nekas jauns nav ticis publicēts, tāpēc šī grāmata sniegs būtisku palīdzību pēc Dieva slāpstošajām sirdīm ikdienā.
  Kas ir daudz svarīgāk, tā satur izvilkumus no svētrunām, kuras viņš runājis agrākajos laikos, kad Dievs viņu plašā mērā lietoja, lai glābtu cilvēkus Ķīnā, celtu Kristus draudzi un izplatītu Dieva valstību.
  Mums nav nekāda pamata domāt, ka Vočmens Nī dzīves beigās par šiem tematiem domāja citādi nekā toreiz, kad viņš to rakstīja.
  “Jānis vispirms redzēja nevis notikumus, bet gan pašu Jēzu Kristu. Zināšanas par nākotnes notikumiem mūsos rada tikai ziņkāri. Pat Jānim, māceklim, kuru Jēzus mīlēja, vispirms vajadzēja iegūt sava dievišķā Kunga atklāsmi, kas viņu satrieca pīšļos. Vienīgi šāda atklāsme rada cīnītāju. Tikai tad, kad mēs ieraugām Viņu, mēs kļūstam bruņoti cīņai. Jo Jēzus ir atbilde uz visiem mūsu jautājumiem. Vispirms mums jābūt skaidrībai par Jēzu Kristu un tikai tad – mēs uzzināsim nākošām lietām, kas mums ir jāzina. Viņš ir Augšāmcēlušais, uzvarām vainagotais Ķēniņš pāri visiem ķēniņiem, un visi šodienas un nākotnes notikumi ir Viņa, Ķēniņa pārziņā.”
  Mēs gribam uzticēties šai vadībai, diendienā sekojot Vočmena Nī pārdomām par Kristus godību. Ja mēs saņemsim no šīm pārdomām spēku sev īstenot mūslaiku prasības, tad viņa dzīves stāsts, kas atrodas šīs grāmatas pamatā, nebūs bijis veltīgs.
  Bez daudzajiem jaunajiem materiāliem, kas nāk no personīgiem avotiem, šis krājums satur izvilkumus arī no agrāk izdotajām Vočmena Nī grāmatām un brošūrām.
  Fragmenti

  1. janvāris
  “Viņš skatījās uz debesīm, pateicās un pārlauza maizes, un deva Saviem mācekļiem, lai tie viņiem liktu priekšā.”
  Mar.6,41

  Vienīgais un noteicošais, kas mums nepieciešams dzīvē un kalpošanā Dievam, ir DIEVA SVĒTĪBA. Nekas cits mums nav vajadzīgs. Ko mēs saprotam ar vārdu “svētība”? Svētība ir ar prātu neaptverama un neizskaidrojama Dieva darbošanās mūsu dzīvē. Tu, piemēram, rēķini, ka par latu var nopirkt lietu ar atbilstošu pretvērtību. Bet ja tu savu latu nemaz neesi maksājis, un Dievs tev tomēr dāvina pretī vērtību desmittūkstoš latu apmērā, tad taviem rēķiniem nav nekāda loģiska pamata. Ja ar piecām maizēm tiek paēdināti pieci tūkstoši cilvēku un vēl paliek pāri divpadsmit grozu ar maizes druskām, tas nozīmē, ka mūsu kalpošanas augļi nav samērojami ar mūsu spējām un iespējām, tā ir un paliek tikai... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Vočmens Nī
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 370
  Publikācijas datums: 2013
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984866314
  Kategorijas

  Latviešu
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  GrāmatasK+
  Tēmas / Ikdienas lasījumi
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984866314.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2019
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante