KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
28.09.22 06:34
Meklēšana

Dievs pidžamā

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 12,30 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: nav bibliotēkā

 
Apraksts un viedokļi

Šajā grāmatā es piedāvāšu plānu, kā satuvināt tavu ģimeni, un ceļu, kā ik vakaru to veidot veselīgu, laimīgu, drošu un dievbijīgu. Izmantojot šo plānu, tu varēsi veidot savu ģimeni par vietu, kuru tavi bērni kādu dienu raksturos kā jautrības, drošības, atbalsta, mīlestības, gudrības un dziļa miera salu.

Lai to panāktu, es tevi iepazīstināšu ar piecām darbībām, kas katru vakaru veicamas kopā ar bērniem: DALIETIES, RUNĀJIET, LŪDZIET un SVĒTĪJIET cits citu. Vienkārši, vai ne? Patiesībā tā arī ir. Es un mani līdzstrādnieki šo plānu saucam par FAITH5 jeb "Ticība darbojas mājās." Apzināti un neatlaidīgi ievērojot šo vienkāršo vakara rituālu, laika gaitā tas palīdzēs veidot līdzjūtību, empātiju, pārdomas un rūpes par saviem bērniem.
Dr.Ričards Melheims

Grāmatas tulkojuma idejas autors luterāņu mācītājs Ivars Jēkabsons saka: “Dievs pidžamā – tas varbūt skan neparasti. Bet iedomājies dienas noslēgumu, kur burtiski pidžamā Dievs top sadzirdams pie tevis, tavā istabā vakara sarunās, atmirdz tava bērna asarās un dzīvesdrauga mīlestības skatienā. Jā, tieši tik personīgs ir šīs grāmatas autora izdzīvots stāsts, kas praktisku soļu veidā aicina doties uz svētvietu ģimenes sirdī. Doties uz vietu, kur ģimenes kopībā sastapt Dievu un sadzirdēt citus mājas vidē. Un tas viss Dr. Ričam ir sācies ar sapni, kā būt vislabākajam tētim saviem bērniem. Viņam tas nozīmē dāvināt laiku otram un dāvināt īpašu laiku visiem kopā ar Dievu. Mums to praktizēt mājās nozīmētu atgūt garīgumam pienācīgo vietu ģimenēs tā, kā tas kristīgā dzīvē ir bijis vēlams. Domāju, šī grāmata būs lielisks palīglīdzeklis un izziņas materiāls ikvienam mācītājam, skolotājam, vecākam, krustvecākam – ģimenēm un mazo grupu vadītājiem.”

Ir plānots kopā ar šo grāmatu piedāvāt un organizēt arī seminārus, apmācības par šo vienkāršo metodi.

Grāmata veltīta kristīgās audzināšanas jautājumu aktualizēšanai ģimenē un draudzē, ikvienā mazā grupā. Mērķa auditorija ir: mācītāji, evaņģēlisti, svētdienas skolas skolotāji, vecāki un citi draudžu darbinieki.

Produkta informācija

Autors(i): Ričs Melheims
Valodas: Latviešu
Vākojums: mīkstie vāki
Lappuses: 216
Publikācijas datums: 2022
ISBN: 9789934911514
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
Tēmas / Bērnu audzināšana
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/9789934911514.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 © KIC Tava Izvēle 2008-2022
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante