KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
05.06.20 18:21
Meklēšana

Dievs pārmaina

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 4,68 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Stiprāks par naidu
 • Pēdas
 • Jēzus dziedina
 • Dieva princese
 • Dievs ir iemīlējies
 • Ticīgā vara

 • Apraksts un viedokļi

  Īpaša interese par cilvēka eksistenciāli garīgajām dimensijām, jo tieši šajā virzienā viņš saskata vislielākās iespējas mūsdienu cilvēka evaņģelizācijā un cilvēka kā veseluma, proti, miesas, psihes un gara, dziedināšanā. Pievēršoties atbrīvošanai no garīgām slimībām un dažādām atkarībām, Tomislavs Ivančičs izstrādājis hagioterapijas metodi. 1990. gadā viņš nodibinājis garīgās palīdzības centru Zagrebā un joprojām ir tā vadītājs. Rosinājis īpašu lūgšanu kustību Horvātijas Baznīcā, nodibinājis brālību „Lūgšana un Vārds” (Molitva i Riječ) un vada daudzus garīgās atjaunotnes un evaņģelizācijas seminārus Horvātijā un citviet, galvenokārt vāciski runājošās zemēs. Kopš 1990. gada regulāri apmāca un sagatavo hagioterapijas asistentus, kas strādā ar garīgi slimiem cilvēkiem nu jau vairākos hagioterapijas centros. Sarakstījis vairāk nekā 50 grāmatu, kas ir ļoti populāras, līdz šim iznākušas galvenokārt horvātu un vācu valodā.

  Vēlme pēc grāmatas “Dievs pārmaina” trešā izdevuma pastāvēja jau ilgāku laiku. Šādus lūgumus saņēmu no dažādām pusēm, jo grāmata izrādījās ļoti noderīga tiklab atsevišķiem cilvēkiem, kā veselām lūgšanu grupām, semināru vadītājiem un hagioterapeitiem. Tā kā pirmo divu laidienu izdevējs šo darbu vairs nevarēja uzņemties, jaunā grāmata iznāca Grafocommerce apgādā Salcburgā.
  Saturiski grāmata veidota pēc “Semināra Baznīcas evaņģelizācijai”, kas manā vadībā notika Vīnes Tehniskajā universitātē 1993. gadā. Šajā pasākumā piedalījās Vīnes arhibīskaps kardināls Dr. Kristofs Šēnborns (Christoph Schönborn), pēc apsveikuma vārdiem uzstājoties ar ievērības cienīgu priekšlasījumu. Semināram bija plaša atbalss, īpaši universitātes inteliģences aprindās, kas kļuva par pamatu idejai semināra materiālus izdot grāmatas formātā.
  Šī grāmata ir lekciju pieraksti, tāpēc tajā saglabāts arī atbilstošs valodas stils. Te rodams izskaidrojums, kāpēc daudzas domas nav izvērstas līdz galam un dažkārt varētu šķist fragmentāras. Gan semināram, gan grāmatai ir viens mērķis – ļaut apjēgt cilvēka eksistenciālo un garīgo struktūru, tādējādi semināra dalībniekiem un lasītājiem palīdzot nonākt pie kristīgās vēsts sākotnējās izpratnes un pie izvēles dzīvot pēc Evaņģēlija vērtībām. Sludināšana un lūgšana kopā kalpo tam, lai cilvēki gūtu kristīgās ticības pieredzi un – jo īpaši – lai viņi kā dāvanu saņemtu eksistenciālu un žēlastības pilnu personisku tikšanos ar Jēzu Kristu. Šādā nozīmē grāmata ne vien atklāj jaunu dzīves vīziju, bet arī palīdz attīrīt sirdsapziņu, dziedināt gara/dvēseles konfliktus un ievainojumus, atbrīvoties no atkarībām un saskatīt dzīvē jaunas perspektīvas.
  Paļāvības pilns es sniedzu grāmatā ietvertās domas izdevējiem un lasītājiem, palikdams cerībā, ka daudziem cilvēkiem tās palīdzēs pārvarēt bēdas. Mēs visi vēlamies apzināties, kam piederam, no kurienes nākam un kas ir mūsu mērķis. Lai Debesu svētība nāk pār ikvienu, kurš ar šīs grāmatas palīdzību dosies ceļā uz labāku pasaules nākotni!
  Produkta informācija

  Autors(i): Tomislavs Ivančičs
  Izdevniecība: Dzīvības Straumes
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 154
  Publikācijas datums: 2011
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789934815072
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789934815072.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2020
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante