KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
12.07.20 21:39
Meklēšana

Cilvēka pienākumi

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 3,55 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Lūgšanas kalpošana
 • No tumsas pie gaismas. 2. grāmata.

 • Apraksts un viedokļi

  Šī grāmata bija nolemta uzrakstīt vienam jauneklim, bet es apņēmos izplatīt to starp ļaudīm cerībā, ka viņa var būt derīga visiem jauniešiem visos laikos.
  Šis nav zinātnisks apcerējums, nedz arī zinātnisks pētījums par cilvēka pienākumiem. Cilvēka pienākumam - būt godīgam un dievbijīgam - nevajag dziļdomīgus pierādījumus. Kas neatrod šos pierādījumus sava paša sirdsapziņā, tas neatradīs tos nekādā grāmatā. Es gribēju tikai atgādināt, kādi pienākumi atklājas cilvēkam uz viņa dzīves ceļa un izsacīt lūgumu, lai šie pienākumi tiktu vērā ņemti un izpildīti ar cienīgu pastāvību.
  Es cīnos izsargāties no visa augstskanīgā vārdos un domās un man pat šķiet, ka šī priekšmeta aplūkošana prasa vislielāko vienkāršību gan no rakstītāja, gan lasītāja puses.
  Jums, manas tēvijas jauniešiem, es pasniedzu šo mazo grāmatiņu ar sirsnīgu vēlēšanos, lai viņa noderētu jums par ceļa rādītāju un paskubinātāju censties pēc tikuma un pēc iespējas veicinātu jūsu iekšējās laimes apzināšanos!
  Fragmenti

  Mīlestība uz tēviju
  Visi cilvēku centieni, kas viņus saista savā starpā un dara tikumīgus, ir cienīgi. Ciniķis, kuram pret ikkatru augstu izjūtu ir jāmeklē pierādījumi, pēc ieraduma pret tēvijas mīlestību nostāda savu cilvēku mīlestību. ,,Mana tēvija, saka viņš ,,ir visa pasaule. Tam zemes stūrītim, kur es esmu dzimis, nav nekādas tiesības uz manu pārāku mīlestību, jo šis stūrītis nevar salīdzināties ar citām zemēm, kur dzīve ir laba, vai pat vēl labāka par manējo. Tēvijas mīlestība šķiet nekas cits kā briesmīga patmīlība pie zināmas cilvēku daļas, kuriem gribas atrast iemeslu nīdēt visu pārējo cilvēci.

  Mans draugs, neļaujies aizrauties ar šo necienīgo prātošanu; viņas nodoms ir pazemot cilvēku, noliedzot viņa tikumus un nosaucot visu augsto un cēlo par muļķībām, iedomām, ārprātību. Var iebilst pret ikkatru labu centienu,... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Silvio Pelliko
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 71
  Publikācijas datums: 2017
  ISBN: 9789934515859
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Valsts un sabiedrība
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789934515859.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     KIC Tava Izvēle 2008-2020
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante