KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
22.05.18 22:17
Meklēšana

Bībeles pirmā lappuse

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 3,34 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā

 
Apraksts un viedokļi

“Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi.”

Kā atsevišķs cilvēks, tā arī visa cilvēce atrodas divkārtīga jautājuma priekšā: no kurienes mēs nākam? un uz kurieni mēs dodamies? Bet Dievs, kas radīja cilvēka sirdi un zina visus viņas jautājumus, ir mums devis atbildi caur savu vārdu.

Mozus pirmā grāmata mums pasaka, no kurienes mēs nākam, bet pēdējā Sv. Rakstu grāmata - Jāņa atklāsme mums rāda, uz kurieni mēs ejam. Ir cilvēki, kuri apgalvo, ka ir gudrāki nekā Svētie Raksti. Tie ir mēģinājuši apstrīdēt šo dievišķo atbildi un, nepareizi izskaidrojot objektīvas patiesības, skaļi izbazūnēja pa visu pasauli, ka zinātne, lūk, esot pārspējusi cilvēces agrākos priekšstatus par viņu sākotni, ka mēs neesot Dieva radīti, bet esam cēlušies no pērtiķiem. Bet šie apšaubāmie zinātnes rezultāti nav pierādīti; tieši otrādi: daudzie dabas pētījumi šīs domas atspēko. Visi cilvēki, kas atmet Dievu, nonāk savu pašu domu un ilūziju varā un nododas savām pašu filozofijām. Uz jautājumu: No kurienes mēs nākam? šādiem cilvēkiem ir godīgi jāatbild: Mēs nezinām. Kādi citi saka: No nekā. It kā šis nekas būtu pēkšņi apdomājies un tapis?! Un uz jautājumu: Uz kurieni dodas Visums? viņi vaļsirdīgi paziņo: Uz mūžīgo tumsu. Kādu sodību viņi ar šo apgalvojumu atbrīvo pār sevi – galējo tumsību! Bet pat seno tautu nostāsti pārsteidzoši saskan ar Bībeles mācību.
Fragmenti

Āzijas ziemeļos, kā arī Indijā, Amerikā un Āfrikā mēs nekur neatrodam pieņēmumu (kas priekš pagāniem būtu pavisam dabīgi), ka cilvēks būtu pamazām attīstījies no dzīvnieka, bet mēs gan atrodam pie viņiem ticību un nostāstus, ka cilvēks esot radīts kā pilnīga un laimīga būtne kādā zemē vai dārzā, bet caur viņa paša vainu vai pievilšanu tas esot kritis un tagad dzīvojot zem lāsta. Tāpat mēs visās pagānu reliģijās atrodam teiksmas, ka zeme netapšot pamazām pārvērsta par debesīm, bet ka pirms tam notikšot kāda briesmīga pēdējā cīņa, ļaunuma pārvarēšana, kāda pastarā tiesa, pēc kuras beidzot sekos laime un svētlaimība.
Arī Bībelē atainotais Radīšanas stāsts kādās detaļās saskan ar tautu nostāstiem. Tā kādā indiešu visvecākajā svētajā grāmatā ir teikts: “Tas, kas eksistē no mūžības, caur sava gara darbību iesākumā... >>>

Produkta informācija

Autors(i): K. Betekss
Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
Valodas: Latviešu
Vākojums: mīkstie vāki
Lappuses: 67
Publikācijas datums: 2014
Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
ISBN: 9789984857817
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
BibliotēkaK / GrāmatasK+
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/9789984857817.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 © KIC Tava Izvēle 2008-2018
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante