KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
17.09.21 00:11
Meklēšana

Atgriešanās pie krusta

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 3,55 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Ikdienas veltījumi ticības celšanai
 • Garīgās cīņas rokasgrāmata
 • Kā uzzināt Dieva gribu manai dzīvei
 • Garīgā cīņa
 • Dieva pielūgšana
 • Atbrīvošana - bērnu maize

 • Apraksts un viedokļi

  Rakstu kopums par kristieša dzīves pamatjautājumiem un viņa identitāti. Dziļš, bet viegli lasāms izklāsts. Nomirt līdz ar Kristu. Fakts, ticība un piedzīvojums. Atziņa par Kristus augšāmcelšanās spēku. Meklēt augstākas kvalitātes dzīvi un kalpošanu! Jautājums par Dieva kalpotājiem. Kalpotāju un Draudzes vienotība. Oriģināli tulkota no ķīniešu valodas

  Tulkotāja priekšvārds -
  Šodien mēs atrodamies Dieva žēlastības laikmetā. Pulksteņa rādītāji ir nostājušies iepretī pusnakts stundai. Šī ir vistumšākā no visām naktīm. Drīz ausīs diena. Taču Draudze lēnām, bet neapturami slīd atkrišanas virzienā, atkāpjoties no Dieva: tumsības spēki tiek atbrīvoti; to ļaunā ietekme sabojā Draudzi visā pasaulē.

  Kristus Krusts ir vienīgā gaisma, kas apgaismo pastāvošo tumsību. Tāpēc ir pienācis laiks Draudzei nākt atpakaļ pie Krusta, Dieva patiesā pamata. Tur tiek nomazgāti grēki un atbrīvota cilvēka būtība.

  Tur mums tiek atklāti fakti par Dieva piedošanu ar mērķi, lai mēs tiem ticētu un tajā iekļūtu. Tur tiek eksperimentāli piedzīvots augšāmcelšanās spēks tā, lai Draudze atkal no jauna kļūtu par patiesu Kristus liecinieci uz zemes. Ir laiks Dieva bērniem meklēt pēc augstākas dzīves un kalpošanas, laiks atdzīvināt pagātni un no jauna sevi veltīt priekšā stāvošajām dienām.

  Tuvojoties šī laikmeta beigām, sātana aktivitāte pieaug. Kā Dieva bērniem tiek uzbrukts, kā tiek tiek nospiesti un īpaši pievilti! Ir pienācis laiks svētajiem celties un pielietot Krusta uzvaru, lai pretotos ienaidniekam un viņam nostātos pretī. Cik smaga ir šī cīņa! Vai svētais var uzvarēt, nebūdams pilnīgi apbruņots? Dievs svētie, celieties, nostājieties Krusta uzvarā un pasludiniet Kristus uzvaru. Jūsu Ķēniņš nāk, un ienaidnieka dienas ir skaitītas.

  Šī grāmata satur dažādus rakstus un veltījumus, ko sniedz Vočmens Nī savas kalpošanas iesākumā. Tomēr laika ritums tikai palielina vajadzību pēc šiem vēstījumiem, kas šodien, iespējams, ir daudz lielāka nekā tajā laikā, kad tie parādījās dienas gaismā. Dieva bērniem ir jāatgriežas pie Krusta un jākļūst patiesiem Krustā sistā Kristus sekotājiem. Lai Dieva Draudze uzmostas savam aicinājumam būt par pasaules gaismu un nest dzīvības vārdu! Lai tā nostājas Kristus uzvarā un nogādā atpakaļ pasaulē kungu Kungu un ķēniņu Ķēniņu!
  Fragmenti

  Nomiris Grēkam
  Kad Kungs Jēzus tiks piesists krustā, Viņš ne tikai nomira grēcinieku vietā, lai tiem atvērtu dzīvības ceļu pie Dieva un sniegtu tiem mūžīgo dzīvību, Viņš tāpat paņēma grēciniekus uz Krusta kopā ar sevi. Ja Krusts tiek saprasts tikai no šīs puses- tas nozīmē, ka tas pasargā grēcinieku, lai tas neietu bojā, bet iegūtu mūžīgo dzīvību,- Dieva pestīšana būtu nepilnīga. Jo ikviens, kas tic Jēzum Kristum un ir pestīts (skat. Apust.d.16:31), vēl joprojām dzīvo pasaulē, kur pastāv daudz kārdināšanu un kur velns pieviļ cilvēkus.

  Vēl vairāk, ticīgajā cilvēkā esošā grēcīgā daba cenšas sevi izteikt tā, ka, neskatoties uz izglābšanas aktu, cilvēks atrod, ka viņš nespēj uzvarēt grēku un būt brīvs no tā šodienas pasaulē. Šī iemesla dēļ cilvēku izglābšanā Glābējam ir jāīsteno divpusējs darbs: jāizglābj no grēku soda un vēl... >>>

  Produkta informācija

  Autors(i): Nī Vočmens
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Reitings: 5.00 (no 5)
  Vākojums: mīkstie vāki
  Lappuses: 124
  Publikācijas datums: 2006
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9984801055
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Kristīgā dzīve
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9984801055.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     KIC Tava Izvēle 2008-2021
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante