KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
19.08.22 20:10
Meklēšana

Atbrīvošana sev pašam

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 2,49 EUR

Veikals: tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka: ir bibliotēkā
Pasteidzieties! Ir palikuši tikai 1 eks. –- lielāks daudzums gaidāms tuvākajā laikā.

 
Pircēji, kas pērk šo preci, izvēlējās arī

 • Apsūdzētājs
 • Dziedināšana caur atbrīvošanu - 2. daļa
 • Sirds sagatavošana Svētās Piemiņas mielasta baudīšanai
 • Kā demonstrēt sātana sakāvi
 • Par lūgšanu
 • Es ticu brīnumiem

 • Apraksts un viedokļi

  Personīga sevis izmeklēšana dēmonizācijas jautājumos un sevis paša atbrīvošanas stratēģija caur grēku nožēlu, piedošanu, paklausību, lūgšanu, slavēšanu, pašdisciplinēšanu.

  Normens Perišs ir misionārā darba veterāns ar vairāk nekā 40 gadu sekmīga darba stāžu Centrālajā un Dienvidamerikā. Viņi ar sievu Betiju kalpo Kontinentālajā misijā (Continental Missionary Crusade, Inc.), nekonfesionālā misionārā ticības organizācijā, kas vairāk nekā 12 gadus strādā Kristum Latīņamerikā.

  Lai apmierinātu ciešanās esošo tautu garīgās vajadzības, K.M. vairāk nekā 50 gadu laikā ir noturējusi evaņģelizācijas sapulču sērijas un konferences, apmācījusi mācītājus un nodibinājusi daudzas draudzes.

  Saturs:
  1. Atbrīvošana caur grēku nožēlu
  2. Atbrīvošana caur piedošanu.
  3. Atbrīvošana caur paklausību.
  4. Atbrīvošana caur lūgšanu un gavēšanu.
  5. Atbrīvošana caur pielūgšanu un slavēšanu.
  6. Atbrīvošana caur pašdisciplīnu.
  7. Atbrīvošana caur sacelšanos pretī un konfrontāciju.

  “Lai tavas acis neguļ un tavu acu plaksti lai nesnauž!
  GLĀB SEVI kā stirna no mednieka un kā putns no putnu ķērēja rokas!”
  (Sālamana pam.6:4,5)

  “Jo Viņš tevi glābj kā putnu no ķērēja cilpas.”
  (Psalms 91:3)

  “Mūsu dvēsele ir izglābta kā putns no mednieka tīkliem;
  pārrauti ir tīklu valgi, un mēs esam glābti!”
  (Psalms 124:7)

  “Un (lai) viņi atkal atgūtu skaidru prātu, atraisīdamies no velna valga,
  ar ko tie sagūstīti, lai darītu Viņa gribu.”
  (2.Timotejam 2:26)
  Fragmenti

  Ievads - Atbrīvošana sev pašam
  Pagājušajos gados esmu daudz ceļojis un kalpojis visā Amerikas kontinentā. Visās vietās esmu redzējis aizvien pieaugušo vajadzību pēc atbrīvošanas pašu Dieva ļaužu vidū. Daudz kristiešu- neatkarīgi no tā, kāda ir viņu konfesionālā piederība vai doktrinālā atziņa- izmisīgi jūt vajadzību pēc sevis pašu atbrīvošanas no sātana važām.

  Kādas hroniski atkārtojošas vai nedziedināmas slimības- garīgas slimības, emocionālās saistības, kādas raksturīgas atkārtotas kļūdas, kādas miesīgas aizraušanās, pat nešķīsti ieradumi un tā tālāk, kas izriet no velnišķīgas dabas (un tādu lietu ir daudz!), nekļūdīgi pierāda, ka liels skaits patiesu ticīgo ir saistīti- tos ietekmē un sasaista ļaunie gari.

  Daudzi no šiem dārgajiem kristiešiem ir pilnīgi pārliecināti par savu neatliekamo vajadzību saņemt atbrīvošanu,- bet nezina, kur to atrast!

  Visapkārt ir redzams izmisīgs trūkums pēc Dieva strādniekiem atbrīvošanas kalpošanas laukā. Dažās pilsētās, apgabalos un pat veselās zemēs tev būs jāpieliek smagas pūles, lai atrastu kaut vienu vienīgu cilvēku, kuram ir līdzjūtība, garīgas izšķiršanas spēja, autoritāte un pieredze- šo lietu komplekss, kas vajadzīgs, lai efektīvi palīdzētu tiem no mums, kas atrodas zem sātaniskās kontroles.

  Kādi no mums, kas skaļi apliecina sevi kā kalpotājus garīgās atbrīvošanas jomā, savā mācībā un praksē ir nereti tik tālu novirzījušies no līdzsvara, ka visai bieži izdara vairāk kaitniecību nekā sniedz labumu Kristus Miesas funkcijai. Cilvēki, kam viņi kalpo, bieži no lūgšanas iziet daudz satrauktāki un nedrošāki nekā pirms tās.

  Ja ikviens, kam acīmredzami vajadzīga atbrīvošana, meklēs personīgu kādas citas personas kalpošanu pie sevis, tikai daži un atsevišķi kvalificēti un praksē atzīti kalpotāji spēs caur savām rokām atbrīvot Dieva spēku. Kādi no viņiem jau ir nogrimuši muklājā. Viņu kalpošanas arsenālā ir milzīgi daudz dažādu izņēmuma gadījumu un iebilžu.

  Bet vairumam cilvēku, kam vajadzīga konkrēta palīdzība, tā ir vajadzīga tieši tagad, tieši šobrīd! Attiecībā uz viņiem atbrīvošana ir skaidra saprāta atgūšanas jautājums iepretī stulbumam, dzīvības vai nāves jautājums. Sakarā ar to, ka šodien tik ļoti iztrūkst līdzsvarotu atbrīvošanas kalpotāju, ir būtiski svarīgi, lai katrs kristietis personīgi iemācītos, kā pašam atrast atbildi savām personīgajām garīgajām vajadzībām.

  Lūdzu, saprotiet mani pareizi. Es zinu, ka Dievs ir ielicis Kristus Miesā dažādas kalpošanas: evaņģēlistiskās kalpošanas, padomdošanas kalpošanas, dziedināšanas kalpošanas, atbrīvošanas kalpošanas u.t.t. un ka tev ir sevi jāuztic viņu personīgai kalpošanai, ja patiesi apzinies vajadzību pēc kalpotāju palīdzības. Bet, mīļotie, nav nekas nozīmīgāks, kas jums spēj sniegt lielāku prieku un apmierinājumu kā atklāsme, ka tu pats vari darīt kaut ko nozīmīgu priekš (pie) sevis, caur ticību atbrīvojot Dieva Gara spēku savā dzīvē.

  Daudzi šaubīgi kristieši nenogurstoši jautā: “Vai es spēju pats sevi atbrīvot no dēmoniskās ietekmes vai nospiestības? Vai pastāv tāda lieta kā pašatbrīvošana?” Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums jāgriežas tieši pie Dieva Vārda- vienīgā uzticamā ticības un garīgās vadības kodeksa krājuma. Sālamana pamācībās 6:4,5 tas Kungs mums pavēl meklēt un gādāt savu paša atbrīvošanas sasniegšanu. Viņš mūsu rokās ieliek atbildības nastu pašiem meklēt un atrast savu brīvību no sātana valgiem.

  “Lai tavas acis neguļ un tavu acu plaksti lai nesnauž!
  GLĀB SEVI kā stirna no mednieka un kā putns no putnu ķērēja rokas!” <<<

  Produkta informācija

  Autors(i): Normens Perišs
  Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
  Valodas: Latviešu
  Vākojums: brošūra
  Lappuses: 52
  Sērija: ATBRĪVOTS
  Publikācijas datums: 2007
  Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
  ISBN: 9789984801100
  Kategorijas

  Latviešu
  Grāmatnīca / Grāmatas
  BibliotēkaK / GrāmatasK+
  Tēmas / Atbrīvošana
  Komentāri uz Manna.lv

  Atstājiet Jūsu komentāru!
  Permalink

  http://www.manna.lv/item/9789984801100.html
  Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

     © KIC Tava Izvēle 2008-2022
  KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
  Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
  Izstrāde un atbalsts: Amizante