KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
27.10.20 07:34
Meklēšana

Asaras pārvēršas dimantos

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 3,54 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Apraksts un viedokļi

...aizelsusies skrienu pa sniegotu lauku, man līdzās sprāgst granātas. Gaisu pilda šāvienu troksnis. Elsdams mēģinu sasniegt tuvāko ciemu. Tas ir pamests, visapkārt līķi. Pēkšņi ieraugu krievu kareivjus. Viņi tuvojas un vajā mani. Skrienu, cik ātri vien spēju. Tūlīt viņi mani panāks. Paklūpu un pakrītu sniegā, kāda roka tver pēc manis. Kliedzu: "Nē, nē, mani nē, palīgā, palīgā!" Mani vajā krievi, viņi gribēja mani izvarot....

Tā ir aina, kas atkārtojās: mani vajā krievi. Es skrienu starp frontēm. Baiļu un šausmu pilns sapnis. Tas ir Rozemarijas Klausenas, ģenerāļa meitas, dzīves stāsts, kura Ādolfa Hitlera spontāna lēmuma rezultātā kļuva par Fīrera krustmeitu. Ļoti atklāti viņa izklāsta savas bērnības dramatisko ciešanu stāstu nacistu diktatūras un II Pasaules kara laikā, kas ir noteicis un izkropļojis viņas dzīvi tā, ka dziļi cirsto brūču dēļ izauga naids un rūgtums, kas kļuva par noteicošajiem spēkiem viņas dzīvē.

Brūces pārvērtās brīnumos, kad Rozemarija Klausena pēc vairākiem gadu desmitiem iemantoja jaunu dzīvi, kuras atslēga bija atziņa no Jēzus Kristus, Dieva Dēla sludinātās mācības. Šodien ar iegūto izpratni viņa visiem spēkiem cenšas dalīties, lai palīdzētu cilvēkiem saņemt dziedināšanu no pagātnes rētām.
Fragmenti

Autores priekšvārds
Neskaitāmos priekšlasījumu ceļojumos un daudzās draudzēs, kur esmu stāstījusi savu dzīves stāstu, man ļoti bieži tika izteikts priekšlikums pierakstīt piedzīvoto un no tā iegūto mācību.
Ilgus gadus pie sevis domāju, ka mana dzīve taču ir tikai viena no miljoniem citu, kuri kara laikā piedzīvoja smagas lietas. Daudzi tādi autobiogrāfiski stāsti ir jau izdoti grāmatās. Kāpēc man vajadzētu pievienot vēl vienu?

Kas manā dzīvesstāstā ir tik īpašs, ka tas Jūs, mīļais lasītāj, varētu ieinteresēt un likt turpināt lasīt?

Kāda televīzijas žurnālista jautājums Igaunijā man palīdzēja atklāt jautājuma būtību: proti, kāda ir ciešanu jēga? Tām ir jēga vienīgi tad, ja no tām rodas jauna un piepildīta dzīve, ja daudzi cilvēki atkal iemanto cerību un tiek dziedināti. Tāpat kā tas notika manā dzīvē: es atkal iemantoju... >>>

Produkta informācija

Autors(i): Rozemarija Klausena
Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
Valodas: Latviešu
Vākojums: mīkstie vāki
Lappuses: 92
Publikācijas datums: 2005
Size, cm (width, height): 9.99 x 9.99
ISBN: 9984659917
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
Tēmas / Biogrāfijas, liecības
BibliotēkaK / GrāmatasK+
Tēmas / Piedošana
Tēmas / Valsts un sabiedrība / Karš
Tēmas / Antikristīga ideoloģijas / Komunisms, fašisms
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/9984659917.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 KIC Tava Izvēle 2008-2020
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante