KIC Tava Izvēle
Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675
e-pasts: infomanna.lv
25.03.19 07:24
Meklēšana

Apslēptā dzīvība

Bilde
[ palielināt ]
Manna.lv cena: 5,99 EUR

Veikals:tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā
Bibliotēka:ir bibliotēkā

Apraksts un viedokļi

Ne bez iemesla es šo grāmatu nosaucu par apslēpto dzīvību: ne vien tāpēc, ka tā atklāj iekšķīgu, garīgu, nošķirtu staigāšanu un apslēptu satiksmi ar Dievu, bet arī tāpēc, ka tajā izteiktās patiesības ir apslēptas dabīgajam prātam un dažā ziņā arī gluži labām dvēselēm, kuras vēl nav kļuvušas pietiekoši vientiesīgas un nekompleksas, lai nonāktu pie daudz pilnīgākas gaismas.
Jums, dārgās dvēseles, kuras esat nodevušās Dievam un kuru dzīvība iekšķīgi apslēpta Dievā - jums ir sevišķi domāta šī apslēptās dzīvības grāmatiņa. Šīs savas salasītās jaukās, īpaši smaržīgās puķītes es labprāt jūsu klēpī iebērtu cerībā, ka Dievs tās pēc tam iedēstīs jūsu un manā sirdī. Nebēdājiet nenieka, ja kāds indīgs zirneklis grib no tām izsūkt ģifti; ja kāds ko mīl un to meklē, tas to arī atrod; toties bite tanī atradīs vistīrāko medu. Jūs, mani mīļotie, drīz vien atzīsiet, ka šī mācība ir no Dieva un noved pie Dieva. Jo nostāk tā stāv no cilvēcīgās gudrības valodas un runas mākslas, jo pēc pestīšanas izslāpušās sirdis te atradīs vairāk gara un spēka. Visniecīgākie teikumi, kas pašgudrai saprašanai izliksies muļķīgi, jums parādīsies kā gudro vārdi, bet kādiem tie būs kā dzeloņi un naglas. Es vēlos, lai Tas vienīgais Gans, kas tos ir devis, jūsu un manā sirdī tos dziļi iedīgļotu, tādā kārtā mūs ar Sevi savienodams.

Un tagad es griežos pie Tevis, augsti teicamais Pestītāj Jēzu, Tu, kas caur Savu nāvi un augšāmcelšanos mums esi atklājis šo dievišķīgo apslēpto dzīvību. Pie Tavām Augstpriestera kājām es nokrītu pazemībā līdz ar šīm aprakstītajām lapiņām: lai Tev labi patīk niecīgais upuris, ko mazākais iekš Izraēla pienes priekš Tava garīga dievnama celšanas. Tu uz to izliesi Savu dievišķo svētību, un caur Savu dzīvu darītāju Garu lasītāju sirdīs iespiedīsi Savu dzīvību un prātu, kas šeit izteikts. Liec jel atspīdēt ilgi gaidītajam laikam, kur cilvēku izdomāto likumu, gudrošanu un ķildu vietā atkal pie visām tautām visā savā pirmatnējā cienībā un kuplumā atgriezīsies patiesā iekšķīgā kristīgā dzīvība, un lai tautu sirdis labprātīgi padotos Tavai mīlestības valdīšanai. Raugi, te būs manējā, mīļais Jēzu! Arī mani svētī Savā patiesībā. Apslēp mani arvien dziļāk Savos noslēpumos; paglabā mani, mans Augstpriesteri, pie Sevis Savā teltī. Uzturi manī Savu žēlastības darbu, tā ka manis paša miesīgā dzīvība manī mirst, kamēr es vairs sevī neredzu nekādu dzīvību, ne miesas gribēšanu, ne padarīšanu, bet tikai to, ko Tavs Gars man ir iedvesis par mūžīgu godu Tavam Tēvam.
Fragmenti

Tuvākas ziņas par šīs grāmatas sarakstītāju
Džons fon Banjans Luvinji dzimis 1602. gadā no augstas un cēlas muižnieku dzimtas Normandijas provincē Francijā. No dabas dotās labās īpašības, izveicība un gaišais prāts tam jau jaunībā atdarīja durvis uz augstu godu un ieskaitīšanu pasaules gudro vidū. Viņš kļuva par padomdevēju karalim Renas muitas namā. Bet lai gan viņš milzu soļiem dzinās līdzi pasaulīgam godam cerībā to iemantot, tomēr Dievs, gribēdams no viņa panākt ko lielāku, to arī panāca un caur Savu žēlastību stipri pārliecināja un iekustināja šīs pasaules nepastāvīgos aizliegt un pilnīgi un gauži nodoties Viņa kalpībai. Viņš to arī pats uzticīgi darīja, un līdz pat savam 57. dzīves gadam veda nošķirtu, svētu dzīvi. Par viņa iekšķīgo dzīvību Dieva priekšā, par viņa apgaismojumu un piedzīvojumiem iekšķīgā cilvēka svešniecības ceļos liecina viņa... >>>

Produkta informācija

Autors(i): Džons Banjans
Izdevniecība: Viņa Vārds Manī
Valodas: Latviešu
Vākojums: Kasetes
Lappuses: 197
Publikācijas datums: 2018
ISBN: 9789934515439
Kategorijas

Latviešu
Grāmatnīca / Grāmatas
BibliotēkaK / GrāmatasK+
Tēmas / Kristīgā dzīve
Komentāri uz Manna.lv

Atstājiet Jūsu komentāru!
Permalink

http://www.manna.lv/item/9789934515439.html
Mana Manna.lv | Rakstiet mums | Notikumi | Pievienot notikumu | Raksti | Palidzība | Lapas karte

 KIC Tava Izvēle 2008-2019
KIC Tava Izvēle Timoteja iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: 67217712, 26522675, Fakss: 67217712, e-pasts: infomanna.lv
Izstrāde un atbalsts: Amizante